МУРАТУБА ~ Тема 140

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. vanq_6119
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ууууаауууу, Силве :wub: какво гифче си и3брала...3акова ме на стената с пирон. Еееййй, тоя моя какви погледчета мята...какви муцки прави. Само едно ме притеснява...какво е това срамежливо-виновно свеждане на очите...да не е сгафил нещо и сега се чуди как да ми каже :woot:
     
    Top
    .
  2. liliq
        +10   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добър вечер момичета!
    Подхванали сте купона!
    Аз докато нямах комп...имах време...сега имам комп...нещо времето намаля...но както и да е...макар и късно...
    Честит Тодоров ден на всички празнуващи!!!
    И нашите любимци вече са изморени от препускането и прибират и конете...и овцете
    SPOILER (click to view)
    64163_170444066442246_17447456_n


    jpg

    Силве,вземам си чаша с бейлисче...то се е видяло, че скоро няма да ви прочета...наздраве!!!

    Edited by mima111 - 23/3/2013, 22:51
     
    Top
    .
  3. vanq_6119
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Силве, ами като му се толкова учи...що не дойде при мен Убосника. Викат, че съм била добра...хххммм в професията имам предвид :lol:
     
    Top
    .
  4.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Силвето Енгинова-Алтан

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    4,375
    Reputation
    +4,486

    Status
    Offline
    QUOTE (vanq_6119 @ 23/3/2013, 22:52) 
    Силве, ами като му се толкова учи...що не дойде при мен Убосника. Викат, че съм била добра...хххммм в професията имам предвид :lol:

    Щот не го пускам.............нещо опасничка ми се виждаш :P :P :D :D
     
    Top
    .
  5. lirio1
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ЕТО ВИ И МУЗИКА ЗА ПИТИЕТАТА !!! :P

    http://vbox7.com/play:a4525b7682



    НАЗДРАВЕ !!! :wub: :wub: :wub:
     
    Top
    .
  6. vanq_6119
        +8   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Лили :wub: привет. Нали сме полу-градски...падаме си по бейлиса. Гледам Аси прибрала овцете.
    И а3 имам една овца. Ка3ва се - Бурча. По цял ден пле3и е3ика и блее, като и3оглава. Голяма набутвация ми е тая овца...плеява - вълна не моА да острижа...малко виме - мляко не моА да и3доя...стиснала се е - и агне нЕма. Чудя се 3а какво ми е тая овца...та не й тегля калъчката.
     
    Top
    .
  7.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    jpg
     
    Top
    .
  8. vanq_6119
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (andji1111 @ 23/3/2013, 22:55) 
    QUOTE (vanq_6119 @ 23/3/2013, 22:52) 
    Силве, ами като му се толкова учи...що не дойде при мен Убосника. Викат, че съм била добра...хххммм в професията имам предвид :lol:

    Щот не го пускам.............нещо опасничка ми се виждаш :P :P :D :D

    нЕма, страшно, бе. Куче де лае...не хапе :lol: :lol: :lol:
     
    Top
    .
  9. liliq
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (vanq_6119 @ 23/3/2013, 22:22) 
    Опааа, идвам тамам 3а новата тема. Даже нещо като юбилейна - 140!!! Така е! Не си поплюваме ;)
    3апочвам с благодарностите :)
    Благодаря на Тинчето 3а форумчето ни :wub:
    Благодаря на Мимка 3а темата и всичко което прави :wub:
    Благодаря на всички вас, бе3 които нямаше да има 140 теми :wub:
    Благодаря ( не на последно място ) на екипа на АСИ и на Туба и Мурат...бе3 които всичко и3броено щеше да е невъ3можно.
    Абе, Туба, Мурат, Томрис, Мерджан...вие имате ли представа, колко хора сте направили щастливи. Имате ли представа, какви приятелства са и3градени 3аради вас. Имате ли представа, колко хора сте променили. Абе, и3общо имате ли представа...какво сте сътворили.
    Туба и Мурат...вие двамата, имате ли представа, колко уникална е любовта ви и какво 3агърбихте.Ако нямате...сте пълни тъпунгери. Ако имате...има време 3а поправка.
    Ние сме тук и чакаме!!!

    Силве :wub: благодаря ти, душо, 3а бейлиса...след положените усилия да напиша горното...в3имам чашата и сядам да отпия с наслада....3а 3дравето на всички вас!!!

    За да не се повтарям с благодарностите...присъединявам се към поста на Ваня :wub: :wub: :wub:

    Аз ще се опитам да почета от темите назад...затова минавам и за кафе...