МУРАТУБА ~ Тема 137

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline

    2741f41aa84b2be05a21ac10b0d5ea3e



    МУРАТУБА ~ Asi & Demir Forever
    ТЕМА 137

    959ff87d274ba6ef9f5b0e68b089580e
    unlimitedbulgaria

    Аси, моя любов

    Реколтата отдавна ти прибра, Аси,
    и назад не ще се върнеш, зная.
    Въздъхна, след това си тръгна ти
    и изчезна някъде в безкрая.

    Една усмивка днес си спомням аз –
    на момичето, което ме обича
    и, което, дори и в сетния си час,
    във съня ми все към мен ще тича.

    Наивен бях, признавам си, Аси,
    че не вярвах във вечната любов.
    Открих я в теб, в зелените очи,
    от които чувах бездиханен зов.

    Понякога една любов не стига,
    за да можем гордостта да заличим.
    Бягаме, а миналото ни настига,
    неспособни себе си да покорим.

    Ти беше миналото ми, Аси,
    и всичко в теб аз мразех от душа.
    Но, знам, ти за мен и бъдещето си,
    което в мигом озари със любовта.

    Ти тихо се усмихваш, без причина
    и притеснено гледаш ме в очите.
    Над нас – огромна пита месечина
    закриля любовта ни, редом със звездите.

    Аз обичах те и обичам те, Аси –
    напук на миналото и на скръбта.
    Ако някой кажеше ми го преди,
    аз бих изсмял се без да спра.

    Загърбвам миналото тук, пред теб.
    И се оглеждам плахо в твоите очи.
    Това сърце, сковано цялото във лед,
    с твоя огън ти успя да разстопиш, Аси!

    Автор - Тинчето

    *********





    959ff87d274ba6ef9f5b0e68b089580e

    Приятни мигове в нашата тема!

    2741f41aa84b2be05a21ac10b0d5ea3e

     
    Top
    .
  2. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ей,Мимка,усети Къванч и хоп - нова темичка.Хитруша.За теб269394_10151420878913707_900739527_nА за нас ей тези гълъбчета

    537117_517051584984930_502416032_n
    558289_402605719829912_268002816_n


    398081_517072464982842_1432811552_n

    14916_546790195339408_1363911538_n

    Лека и спокойна нощ.

    429943_297274727005315_2001926429_n
     
    Top
    .
  3. sotirova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    428368_402558103168007_1319346247_n
    СМЯХ В ПЕТЪК СУТРИН !
    ВИЖТЕ НАШАТА ЛЮБИМКА НА МАСИЧКАТА
    СЪС СОЛНИЧКИТЕ ,ОНУР ПОТЪНАЛ В ПЛЮСКАНЕ,
    НО ПЪК РОМАНТИЧЕН,ПОДАРЯВА И РОЗА ????..
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Edited by mima111 - 25/1/2013, 09:54
     
    Top
    .
  4. tetina1
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Нека и ние да си хапнем,че само с романтика не се живее :D

    321368_389582384464541_304514229_n

    Добро утро и в новата ни тема.

    537155_491334924251772_1721236962_n
     
    Top
    .
  5. tetina1
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ей така за настроение и Хубав ден....
    602953_570300772999446_1215766613_n Обичам царевица,а Вие..... :) :) :D
     
    Top
    .
  6. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро и хубав ден!

    dreams11
     
    Top
    .
  7. sotirova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    5782112G

     
    Top
    .
  8. veska57
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    537155_491334924251772_1721236962_n

    Здравейте в новата тема! Дано в нея пишем за номинацията на "Аси" в МК. :wub:
     
    Top
    .
  9.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    demirdogan24

    Здравейте и от мен!
    Къде бяха тези снимки от МК до сега.
    И защо сега ги пускат, едновременно с повторението на Аси.
    Ако е заради МК, то който гледал, гледал, вече е отчетено.
    Хубав ден на всички!

    Двойно щастие - интервю на Туба Бююкюстюн в сп. ELLE - декември 2012 година
    Превод: Мишел

    Двойно щастие

    С Туба Буюкюстюн, която се ожени и след като стана майка дълго време се изгуби от полезрението ни, списание „Ел” направи фото сесия продължила два дни. Между снимките сподели за майчинството, любовта, модния стил, за истината в излезлите новини и новия сериал.

    Туба Буюкюстюн близо година и половина отсъства от публичното пространство, не взема роля в сериал, не направи фото сесия, не дава интервюта. Разбира се, с рекламите, в които участва ни намига от екрана, но това не е достатъчно за тези, които я обичат. Вие му казвате „задължителна отпуска по майчинство”, ние ви казваме, че това е лично предпочитание, личен избор. Неделя, един от последните слънчеви на месец ноември, докато половината Истанбул спи все още, идваме в струдиото, в една от почивките между снимките. Докато и правят косата и грима изкарва снимки на Мая и Топрак.

    Неизбежно първият въпрос е на тази тема: „Стреснахте ли се, когато разбрахте, че сте бременна с близнаци, и малко да е, изплашихте ли се?”...

    Казвайки „не” се усмихна и отговори -„Само „ Стана като да съм го предвидила” си помислих”. Ставайки майка си даде дълга почивка и ако не е, ние ли така го усетихме? „ Отвън се е видяло като да съм си дала почивка, всъщност до шестия месец на бременността си работих, рекламни филми снимахме. След като бебетата навършиха три месеца продължихме. Значи сметнато само шест месеца съм си почивала.

    ”Добре и да са шест месеца, добре ли ви се отрази тази почивка?

    На това отговори доста обстойно: „Работим много и разбира се, че почивката ни се отразява добре. Това и от гледна точка на актьорството е полезно, ако ли не, някои неща минават на автопилот. Актьорството е професия, за която трябва обновяване. До сега не намерих удобен случай за почивка и без това щях да си я дам. Бременността ми балансира това. Причината да си дам почивка не е в децата ми.

    „Добре де, един артист, колкото и обичан или успешен да е, каквато й да е причината, когато си дава пауза не се ли двоуми?

    Туба : „Исках да си поотпочина, но такова като – „Малко няма да бъда наоколо, да си отпочинат от мен” – не съм планувала. Исках малко да поспра. Нямам планове, ...на въпроси за следващите месеци или седмици, къде ще бъда, какво ще правя, не отговарям. В този момент знам програмата си за следващите пет дни, но не и за по нататък.Във всеки един момент може да се случи всичко. Плановете, които си правим може и да не се осъществят в действителност.”

    Чувствата ни с Онур съзряха в един миг.

    Адаптирахте ли се към майчинството?

    Казва, че много обича децата, че заниманията с тях винаги минават хубаво. „Но майчинството е над всичко друго. След като сме създали един човек, трябва да го подкрепяме и закриляме при нужда, докато застане на краката си /стане самостоятелен/. „Вървенето” с това дете. Най-много за това се моля и благодаря.

    ”Не забравихме и съпругът и, актьора Онур Сайлак. При запознанството си усетихте ли, че „той е човекът”.?

    „Не, защото приятелството ни с Онур е четиригодишно. Тези чувства се случиха за един миг.”Другото го знаете, дошла връзката след това и едва ги видяхме заедно,и те станаха семейство.Веднага да кажем: Онур Сайлак всеки ден идва да взима жена си след снимките и търпеливо чака те да свършат. Наблюдава отдалеч. С мобилния си телефон прави снимки на половинката си. Не е възможно да не му се възхитиш.

    Той какъв баща е? За това разбира се питаме Туба Буюкюстюн.

    Добре обобщава положението с дадения отговор: „ Децата ни се родиха, няколко дни след това ги взехме и си дойдохме у дома. Не искаме никой, ще останем сами и ще отглеждаме децата си, казахме. Така и направихме. И продължихме живота си от мястото, на което бяхме стигнали/останали, заедно с Мая и Топрак.

    ”Относно Туба се заинтересувах, ставайки майка за какви неща не й стига времето.

    На човек му се иска за всяко нещо да намери време ми припомня тя. Относно забавленията е разбираемо, че няма промяна, защото и преди майчинството не е била човек, който много е излизал навън: „ В този смисъл в живота ми няма голяма промяна. Отпреди не се събирах в компании навън. Приятели ме викат, казвам „ще дойда” и после се отказвам.”Междувременно Мая и Топрак се различават не само външно, но и по характер. Майка им:”Много са различни. В една среда и семейство да са се родили са притежатели на различни характери. Бебетата наистина се раждат с характер” – казва Туба.

    Искам мнението на съпругът си във връзка с работата ми.

    Женитбата как се отрази на връзката ви, промени ли нещо?

    Мисли много дълго, може би ще се сети за нещо....после подчертава, че не е видяла никаква разлика.

    Добре, а какво става, когато във вкъщи актьорите са двама? Докато се гледат един друг по телевизията коментират ли?

    Туба: „Човек разбира се, че ще поиска коментар от съпругът си. Но за това е по-добре да не е актьор. Всеки иска мнението на съпруга си във връзка с работата си, съветва се с него.

    ”Междувременно интересно ми е искате ли или не, да участвате със съпруга си в един и същи проект:

    „Искам разбира се, при това много. Онур е актьор, с който работя с удоволствие. С него винаги бих работила.

    ”Преди тези снимки, при първата ни среща ни беше казала „ За 15 минути съм готова”. Много хора, публични личности като нея преди да излязат навън, часове наред се подготвят:

    „ Аз винаги съм била такава. И преди да стана актриса и след това. Човек съм, който се подготвя за много кратко време. И без това на сета, косата и грима с часове се правят...в личния ми живот, когато ще ходя някъде ми се вижда налудничаво да губя време за коса и грим. Достатъчен ми е половин час, за да се подготвя.

    ”Добре, обувки с ток или прави обувки?

    „ Старая се да подражавам на можещите да носят обувка с ток жени. Всеки път „и аз ще изляза навън с токчета” казвам, тоест това ми се случва много рядко. И по темата с грима съм така. Сега с това ли да се занимавам казвам, сумати време ще изгубя.”


    Благодарим ти Мишел!
     
    Top
    .
  10.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    İntikam ve 20 Dakika neden reyting alamıyor?
    Bugün bunu tartışıyoruz.
    Magazin - 25 Ocak 2013 11:36


    intikam-bere-113321B2

    İntikam ve 20 Dakika bu sezona en iddialı başlayan iki diziydi. Başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler'in paylaştığı İntikam ile başrollerinde Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un yer aldığı 20 Dakika daha başlamadan çok konuşulmuş ve günlerce manşetlerden düşmemişti.

    Ama 3. bölümleri yayınlanan diziler ne yazık ki reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Siz İntikam ve 20 Dakika'nın bu durumunu neye bağlıyorsunuz?
    http://gecce.com/magazin/haber/intikam-ve-...eyting-alamiyor
     
    Top
    .
  11.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    734651_206867479438099_738035087_n

    528905_206867492771431_1949707603_n

    От времето на Буря.
     
    Top
    .
  12. veska57
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    72297_530617763626811_1915277426_n

    Започва повторението и на "Пленителката на сърца". Туба доминира чрез 3 филма едновременно - кеффффф!
     
    Top
    .
  13.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    20 Dakika dizisinin gidişatı kötü!

    Tuba Büyüküstün, İlker Aksum ve Fırat Çelik'in başrolündeki 20 Dakika dizisi, Star TV ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşuyor.
    İddialı başlayan dizinin özellikle AB grubu seyirci üzerinde büyük başarı yakalaması bekleniyordu. İlk haftalarda reytingleri iyi olsa da 20 Dakika dizisi en iddialı olduğu AB kategorisinde de ciddi bir reyting kaybı yaşıyor.
    AB Grubu'nda 8'in üzerinde reyting sonuçları git gide düşen 20 Dakika dizisi şu sıralarda 5'in üzerinde reyting alabiliyor. Totalde ise 5'ün üzerinde aldığı reyting 4,05'e kadar geriledi.
    Böyle giderse dizinin akıbetinin pek de iyi olmayacağı ortada.
    www.diziler.com/haber/20-dakika-dizisinin-gidisati-kot

    Аз доколкото разбрах от написаното, рейтинга пада.
     
    Top
    .
  14. malina valova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет ,момичета! :wub:
    Да ни е честита ,новата тема! :) %D0%91%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%8F-300x300
    asiMonte_Carlo_2_a

    Новите снимки от МК ,дето шетат из нета,едва ли са качени случайно, сигурно ни подготвят за второ участие на фестивала :rolleyes: Кой знае ,още колко такива има ,дето не сме ги виждали :unsure: Сигурна съм ,че от такова голямо събитие, с такъв международен успех,не може да има толкова малко фото и видео материал, колкото видяхме до сега :shifty:

    Edited by mima111 - 25/1/2013, 13:17
     
    Top
    .
  15. malina valova
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    321300_571386976224661_182450805_nПак е играла ножицата , Мурат си има фенове ,които обаче не са фенове и на"Аси" <_<
     
    Top
    .
737 replies since 24/1/2013, 22:48   14554 views
  Share  
.
Top
Top