МУРАТУБА ~ Тема 159

ASI & DEMIR FOREVER

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    петък_е_4256f_31030976
     
    Top
    .
  2.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10639356_916250215092445_7760575638338209465_n

    Добро утро и от мен!
     
    Top
    .
  3.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Дано не ви станат много кафетата...

    2v0n5e8
     
    Top
    .
  4. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    cats1199

    . Време е за днешното интервю, което ще бъде със Зейнеб Бешерлер! Тя е родена на 1 август 1979 г. в един от най-големите турски градове Измир. В момента е на 35 години, зодия лъв. Завършва специалност "френска литература" в Истанбулския университет. От 2003 г., когато е на 24 години, започва актьорската ѝ кариера, като две години по-късно - през 2005-а, взима участие в хита с Туба Бююкюстюн и Бюлент Инал, излъчен и у нас, "Под липите" (Ihlamurlar Altinda). През 2010 г. пък участва и в друга любима продукция с Мурат Йълдъръм и Нюргюл Йешилчай - "Любов и наказание" (Ask ve Ceza), също показана в България. Само няколко месеца след това обаче изиграва най-успешната си до този момент роля - тази на комисар Мелек в най-успешната турска криминална поредица "Опасни улици" (Arka Sokaklar), чрез която става популярна в целия свят и се превръща в любимка на зрителите. Време е да започваме!

    Наскоро се омъжихте, как прекарвате медения си месец?
    О, много добре. Отпочинах си наистина от иначе натоварения ми режим и се чувствам страхотно. Въпреки че не беше дълъг, през медения ни месец пътувахме доста и обиколихме доста интересни и любопитни дестинации, за които допреди само съм си мечтала да посетя. Но, за съжаление, както и всички други хубави моменти, и на този краят му дойде, но нищо - животът е пред нас и тепърва ще се радваме на щастливи мигове.

    През последните години хората масово се развеждат, страх ли Ви е тази тенденция да не стигне и до Вас?
    Не, не ме е страх, няма от какво. Наистина е жалко, че толкова много семейства се разпаднаха, но тази "мода", ако мога да я нарека така, се наблюдава не само в Турция, а и в други страни. За мен всичко зависи от хората и дали те се обичат. Ако има любов между тях, бракът им никога, при никакви обстоятелства, не би се разпаднал. Давам пример с майка ми и баща ми, които са женени вече 36 години и продължават да се обичат и да са сплотени.

    Тогава от какво Ви е страх?
    Истината е, че се страхувам от доста неща. Напоследък доста често избягвам да излизам сама късно вечер, тъй като се случват доста престъпления и обири, а аз не искам да ставам тяхна жертва. Предупредила съм и всичките си приятелки да не излизат вечер сами, а ако е наложително - само със съпрузите или приятелите им. Много се притеснявам както за своята, така и за безопасността на всички други жени, затова и призовавам съответните органи да си вършат работата така, както трябва!

    Сключила ли сте със съпруга Ви предбрачен договор?
    Естествено, че не. Не смятам, че доверието между двама души може да измери в договори и всякакви други документи, това е абсурдно, а и не виждам смисъл, след като има съмнения между двама влюбени, те да сключват бракове и изобщо да продължават взаимоотношенията си. Най-важното в една връзка е участниците в нея да си имат взаимно доверие, без него всичко се обезсмисля. И все пак, уважавам хората, пристъпили към тези предбрачни договори, но честно казано, не ги разбирам.

    Ревнувате ли съпруга си?
    Да, както и всяка една друга нормална жена. Всъщност откакто сме женени не спирам да опознавам още и още черти от своя характер, след брака разбрах и че съм ревнива, а допреди не мислех, че съм такава. А така и стигнах до извода, че наистина любовта, или по-точно в моя случай бракът, променя хората (смее се).

    Имате ли планове за дете в скоро време?
    Истината е, че все още не сме сигурни дали сме готови за дете. Но пък аз като жена, минала 30-те, силно желая вече да си имам наследник, даже мечтата ми е да си имаме близнаци, но всичко е Божа работа и не можем да се месим в Божиите работи.

    Никога досега не сте играла главна роля в сериал, имате ли вече амбиции за такава?
    В никакъв случай не мога да кажа, че съм амбициозна за роли. Играя това, което ми се даде, аз обичам всичките си роли до една, независимо дали са второстепенни, третостепенни, та дори и епизодични. Но роля, която със сигурност мечтая да изиграя, е комедийна. Обожавам комедийните поредици, голям фен съм им и много искам да участвам в някоя такава, въпреки че комедийният жанр в Турция не е сред най-харесваните.

    Какво правите през свободното си време?
    Обикновено го прекарвам у дома. Всяка сутрин, след като се събудя, пия кафе. След това да речем пазарувам, връщам се вкъщи, сготвям, чистя, гладя и т. н., общо взето - върша домакинска работа. Но не забравям и да изляза навън - на кафе или на шопинг, с приятелките си, много сме си близки.

    Напоследък всеки втори нов сериал спира излъчването си. На какво смятате, че се дължи това?
    Честно да ви кажа, гледам и не мога да повярвам на очите си, това е ужасно! Знам какво е да работиш в сериал, но не и в провал, със сигурност не само актьорите в спрените вече, но и целият екип е много разочарован от тези стечения на обстоятелствата, много е жалко. За съжаление, с годините зрителят стана все по-презадоволен и задоволен и вече са насити на всички и много рядко нещо може да го изненада истински и да грабне очите му. Затова и смятам, че се случва този истински ужас в ефира. Телевизиите пък не мислят за успеха на продукциите си, а за това как възможно повече да надцакат конкурента, изобщо всичко е отвратително, направо съм потресена. Дано това нещо да спре час по-скоро!

    Участвате в благотворителна кампания, ще ни разкажете ли повече за нея?
    Да, тя е главно за донорство на органи и кръв на нуждаещи се. Твърдо зад нея съм и я подкрепям безрезервно, за щастие тя придоби голяма популярност и отзвук сред обществото, за което съм много щастлива. В Турция има около 30 000 души, които чакат за донорство на орган, а за съжаление всеки един ден за тях е от огромно значение и е нужно час по-скоро да получат такъв. Надявам се още и още добри хора да се включат в кампанията!


    Аз харесвам тази актриса,и като жена-също.
     
    Top
    .
  5. tonkayankova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    И аз харесвам тази актриса. Гледала съм я във всички изброени в интервюто филми.
    В момента всеки ден я гледам в "Опасни улици".Този филм ми е много приятен.
     
    Top
    .
  6. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    И аз Тони гледам "Опасни улици." и го харесвам.



    Момичета,изоставихте ме.Къде сте?

    А това от мен.

     
    Top
    .
  7. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Здравейте!Жани,явно ние сме днешните ранобудници.Пожелавам ти спокойна събота,както и на всички момичета.
     
    Top
    .
  8.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    1,498
    Reputation
    +3,145

    Status
    Offline
    7af15d20b68252b15bad9b3c384eb64b be1600a0bea538216faf4c44d00309ce

    <script src="https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js"></script>



    <script src="https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js"></script>

    Още подобни ТУК

    Хубав ден, момичета! :wub: :wub: :wub:

    В долния десен ъгъл има микрофонче, цък върху него, за да чуете звука.
     
    Top
    .
  9. tonkayankova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    img_222966_2351450_l
     
    Top
    .
  10.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!

    Слънчева и цветна събота!

    2ywwjt2
     
    Top
    .
  11. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Охххххххх
    Hi girls!!!..happy weekend
     
    Top
    .
  12. ivayani
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Good evening
     
    Top
    .
  13.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    7937206_Z

    Marue Claare Arabia

    11015108_841363089269904_8571483345709195882_n

    снимка от Адана


    Здравейте!
     
    Top
    .
  14.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10997160_743989535708888_7763790948575157066_n
     
    Top
    .
  15.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    11000572_941890792501959_6890506940017716496_o
     
    Top
    .
741 replies since 13/2/2015, 10:00   14400 views
  Share  
.
Top
Top