МУРАТУБА ~ Тема 157

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted










    На Срещи City Hall, инфраструктурни и енергийни министерства!
    SPOILER (click to view)
    la Meetings City Hall, infrastructure and energy ministries!


    И нашето момче има сериозни ангажименти.

    Edited by ivayani - 26/11/2014, 19:43
     
    Top
    .
  2.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Нищо свързано с темите ни, но много ми хареса..

     
    Top
    .
  3.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Здравейте!
    Краси, всичко, което е красиво, е по темата. Нали е тема за красотата и любовта.
    Прочетох, че Туба не е спечелила наградата ЕММИ, но това е без значение за мен, за нас. Самата номинация, присъствието и на този форум и признанието на таланта и, е достатъчна световна награда за нея. Не съм в час още с новините, не знам как е отразено престижното място на Туба, но наистина заслужава признание. И тя и Мурат прославят родината си, но като че ли не са достатъчно ценени точно в държавата си. На мен Туба много ми хареса в НЙ. Отново модерна, актуална и много, много красива. Много смел тоалет за майка на 2 деца, явно има какво да покаже и то да е красиво. Браво, Туба! Продължавай смело напред и бъди винаги себе си! Само един рошльо замазва пейзажа, ама подозирам, че избираш подходящата вакса, за да му намажеш ските.
    Мурат отново в Грузия. Пасна му тази държава, а и грузинците знаят как да го накарат да бъде с тях. И Гърците го искат и канят, но грузинците сложиха всички в малкият си джоб. Браво, така се прави! В очакване сме на примиерата на Киримли. Пожелавам на Мурат успех и признание на световната сцена. Дано видят таланта му и да му отредят достойно място. Ако чака признание в родината си, ще има доста да почака.
    Хубава вечер на всички!
     
    Top
    .
  4. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Не се превъзнасям,ама какво да кажа.



    Много хубав колаж.
     
    Top
    .
  5.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!

    Предлагам ви кафе, а след това да поработите малко, все пак краят на седмицата наближава.

    Да ви е много хубав денят!

     
    Top
    .
  6. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добър ден! Лек и спокоен ден на всички!

    49hu40ioofx
     
    Top
    .
  7. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Хубав ден от мен за всички!
    Сутрешното кафенце е изпито.Предлагам ви и ободряващо обедно кафенце.Да ви е сладко!



     
    Top
    .
  8. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    SPOILER (click to view)
    ук Ezgi партньор

    Подготвя се за дълго време списък бестселър номер едно в повечето от останалите филмовата версия на книгата говори с мъжа си. Права Belçim учен който много прилича на книга, че жена му е изиграла важна роля за получаване партньор BKM Йълмаз Ердоган.

    "Говори Up Вашият съпруг ще бъде придружен от Ezgi Мола черта Мурат Йълдъръм. Миналото лято, петната брак Terzioğlu'yl Burcin Йълдъръм, който участва във филма най-накрая се сгъват.
    Отговарят на същите FILM BREAK Ezgi Мурат Йълдъръм




    Аз нищо не разбрах.Ех Гуглъо.Явно ще е нов филм.

    SPOILER (click to view)
    Къванч Татлъту радикално решение ALDI
    Къванч Татлъту се планира да се установи в Америка пое радикална решение Къванч Татлъту фенове разстроен за живота му. Известният актьор, той прекарва дълго почивка миналото лято планове да се установи в Америка.


    Jon на киното най-търсените екран и Къванч Татлъту, Kurt Сайед и с края на живота и обхват Съветът взе важно решение за кариерата си. Плановете да се заселят в Америка Tatlıtuğ'un научили да започне нов живот в Лос Анджелис.

    Се обучават като актьор в Холивуд и известни играчи, които искат да подобрят английския си, да вземе радикално решение да прекарат живота в най-скоро.

    ТЪРГОВСКА ЗА БЪДЕЩЕТО

    Възнамеряват да участват в дългосрочни периоди Къванч Татлъту, само договорено, че ще дойде в Турция, за да стреля на банковите реклами. Famous играч е показал, че има дълга ваканция в САЩ миналото лято най-важният фактор при вземането на това решение.
    Страната е много нежен и американски производител с контакти в Tatlıtuğ, Носителят на Оскар Ръсел Кроу също имаше похвали за актьорска игра. Кроу, когато става въпрос за снимките на мнение, че Турция за Tatlıtuğ "играе в Холивуд," каза той.

    Те са в Америка

    През последните години много известни имена заселили в Америка. Fadik Sevin Атасой отдавна живее в новия свят, както и известният модел и актриса Ismail Ако Неизменно Güzide Duran на създаване на нов живот в САЩ. Решението да се заселят в района на Лос Анджелис миналата име Авраам Челиккол. Mary Cumbul и Санем Steel също живее в САЩ за дълго време.




    Щом това е желанието на Къванч - живота си е негов.

    SPOILER (click to view)
    "Щастлив съм да представя Турция"

    ATV публикувани в серия "черни пари Love 'звезда Туба Бююкюстюн имаше финалист в Best категорията актриса на Международните награди Еми. Известни играчи споделят чувствата си от сметки Instagram.

    Büyüküstün "Имахме много хубаво време до края на фестивала в началото, имахме толкова много забавно. Аз много ви благодаря за гостоприемството Еми отбор. Еми семейство и е толкова забавно да се срещне кандидати от цял ​​свят", пише той. Büyüküstün, също на церемонията по връчването на наградите наскоро в Ню Йорк, той каза: "Аз номиниран в Международния конкурс на тяхна крачка огромна чест Аз съм много щастлив да бъде в състояние да въведе в Турция с повод.
    Туба Бююкюстюн ПРЕВЪРНА ГОРД AMERICA




    SPOILER (click to view)
    Star TV с договор за две години подписа Бурак Özçivit, име все още не е ясно Месец Строителство подписано да обрисуват един млад мъж внезапно богата с бедните в новата серия.

    Фокусирайки се върху ролята на жените в три алтернатива на директорията.
    Изведнъж, ще бъде богата




    www.facebook.com/video.php?v=10150171966887334

    <b>А със Васко и Васко и една от най-любимите ми български песни ви пожелавам хубав следобед и вечер.</

     
    Top
    .
  9. ivayani
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Video

    За доброто ви настроение.
     
    Top
    .
  10.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Здравейте!

    instyle-home-ezgi-molanin-evinde_31082012152714

    Филмът, за който Ивето е сложила инфо, ще е романтична комедия. Книгата, по която е написан сценарият, била много свежа и е бестселър не само в Турция, а заглавието ѝ на английски е "The Husband Factor". Съвременна комедия за неомъжена 30-годишна преподавателка и нейният идеален бивш студент Синан. Мурат ще играе ролята на Синан и ще се прави на идеален бивш студент.Езги Намал е участвала във филма за Ататюрк "VEDA" със Синан Тузджу, в който тя е в ролята на Латифе ханъм. Последните ѝ два филма били много рейтингови, ама не знам кои са.

    www.beyazperde.com/filmler/film-230884/
    Според този сайт, новият филм с Мурат би трябвало да се появи на екран на 06.03.2015 г. Сценарият е адаптация по романа на Шебнем Бурджуоглу, а продуцент е BKM.
     
    Top
    .
  11. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    211260877_4e85e50976
     
    Top
    .
  12.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!

    Цветен ден ви пожелавам!

    14azpkx
     
    Top
    .
  13. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте и хубав петък на всички.Ето ви и следобедно кафенце.Със придружител.

     
    Top
    .
  14. iss0o
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет дами)

    Tuba Buyukustun ‏@TubaBustun 7h7 hours ago
    unicefturkiye'in fotoğrafı http://i.instagram.com/p/v8J6x4rm5i/


    Murat Yıldırım retweeted
    Rating Kurdu ‏@RatingKurdu 5h5 hours ago
    KEREM DEREN VE PINAR BULUT'UN YENİ DİZİ PROJELERİ HANGİLERİ?
    http://www.ratingkurdu.com/haber/ROPORTAJ/..._ve_Pinar_Bulut …

    SPOILER (click to view)
    B3hpte_CcAEs0vh



    Murat Yıldırım retweeted
    atolyecraft ‏@atolyeCRAFT 21h21 hours ago
    .Kerem Deren ve Pınar Bulut ile "Senaryo Atölyesi" nin 2.kuru Ocak ayında! Başvuru için: [email protected]
     
    Top
    .
  15. tonkayankova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    5345791V
     
    Top
    .
742 replies since 17/8/2014, 14:05   21442 views
  Share  
.
Top
Top