МУРАТУБА ~ Тема 157

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. ivayani
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте и хубав ден момичета!
    Исо,благодаря ти за труда,който положи да ни информираш бързо и компетентно.
    Туба я чакат още много награди.Важното е,че света чу за нея.


     
    Top
    .
  2. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted




    SPOILER (click to view)
    I am very disappointed.
    Turkey does not knows to appreciate what it has.
    Shame large.
    Tuba Buyukustun is the best Turkish actress.


    Много съм разочарована.
    Турция не знае да ценим това, което го има.
    Срам голям.
    Туба Бююкюстюн е най-добрата турска актриса.

    SPOILER (click to view)
    От телевизионните програми, излъчвани извън Съединените щати, избран за най-добър International Emmy Award в "Най-добра актриса" Категория финалисти първият турски играч, който Туба Бююкюстюн, присъстваха на церемонията, която се проведе от предишния ден в New York Hilton Hotel. Чужда преса Büyüküstün 20 минути в серията финалите с работата му и се наблюдава голям интерес от страна на турците, живеещи в Америка.

    Много страни в света на строителството на състезанието живее вълнението на представляващ Турция за първи път на Международните Еми награди Büyüküstün на турски и чужди феновете показаха голяма подкрепа в социалните медии с красивата звезда до съобщението през цялото време, докато в Съединените щати.

    Черно дантела рокля на червения килим с жена си ослепителна нощ Büyüküstün Onur Saylak, мениджър и продуцент беше придружено от жасмин Озбудун Керем Catay.

    Tuba възлагане категории като раса Büyüküstün холандските играчи взеха Bianca Krijgsman.


    96870-615x265

    Туба Бююкюстюн голям интерес в Ню Йорк



    SPOILER (click to view)
    Well it does not matter who won but Tuba was excellent in New York, first she was the first actress nominated from Turkey for the 42nd International Emmy Awards in the category of "Best Actress" with her performance in "20 minutes" series, and for this she is a winner! ... she had the opportunity to stay close to people with value! ... she tasted success full of emotion and joy ... with her smile naturally made the delight of fans, also was so elegant... her dress was so sexy!
    Congrats Tuba, you're the best!


    Ами няма значение кой е спечелил, но Tuba беше отличен в New York, първо тя беше първата актриса номинирана от Турция за 42-ия Международен Еми награди в категорията "Най-добра актриса" с изпълнението си в "двадесетминута" серия, и за това тя е победител! ... Тя имаше възможност да останат близо до хората с стойност! ... Тя вкуси успеха пълен с емоции и радост ... с усмивката й естествено прави за радост на феновете, също толкова елегантен ... роклята й беше толкова секси!
    Поздравления Tuba, ти си най-добрият!

    www.videoclip.bg/watch/413807

     
    Top
    .
  3.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    Момичета,благодаря на всички за пожеланията към съпругът ми и към цялото ми семейство. Благодаря и на Исо и на всички Вас,които търсите и пускате информация за Туба и нейната номинация за "Еми". Хухавелки или не,не е проблем на никой. Това ,че ни четат е ясно,аз нямам време ,но някой от момичетата ни информират. По-добре в устата на хората,отколкото в краката.
    А и да попитам,защо са тези обиди. Нима Мурат не се разведе. Нима сериала Аси не взе второ място на фестивала в Монте Карло. Ами Мират в Рим и то не на разходка. Сега Туба в Ню Йорк . Ако ми цитират поне една турска актриса ,която да има това постижение и признание за таланта си като Туба,ще се нарека не само хухавелка,ами какво Ви дойде на ум. Да,ама няма да стане.

    Специално потърсих думата Хухахвелка и какво откривам.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Думата не е открита в речника


    Ако искаш да разбереш значението на тази дума
    ще сме ти благодарни, ако в сайта Zak.bg в категория Образование
    въведеш въпроса "Какво означава хухавел?"
    (В полето Етикети въведи речник)

    СЛЕД ТОВА,МОЖЕ ДА ОТГОВОРИШ, АКО ЗНАЕШ ОТГОВОРА.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ако въпросната особа знае отговора,да заповяда. Даже съм и дала и адреса.Но за това се иска Образование,интелект,и сърце. Лесно е да се обижда,ама защо. Сигурно и мен са ме критикували,но това само ме радва.

    Много време отделих на не знам си коя/да прощава,но няма да си развалям настроението за особа,която явно нещо и липсва/. Завистта няма почивен ден.Ясно е,че не завижда на нас, а за Аси и на Туба. А защо????????????????Лично аз и момичетата от сърце се зарадвахме за наградата на Халит Ергенч -Мъж на годината 2014 Турция.Но това е до форум и до хората които пишат в него..

    А сега един клип,които не съм Ви пускала до сега и пак е за Аси. На фона на една нежна мелодия ,гледайте нашите любимци.

    Още веднъж-Браво Туба!