МУРАТУБА ~ Тема 155

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мурат Йълдъръм-Burcin Terzioğlu разведен днес. С решението си да напусне Звездната двойка обяви в съобщение за пресата.

    Уважаеми членове на пресата,

    В съответствие с нашето решение да сложи край на нашите брачни партньори са решили. В този чувствителен период, неприкосновеността на личния ни живот Благодаря ви за вашия вид разбиране и уважение.

    Мурат Йълдъръм-Burcin Terzioğlu


    jpg

    И на турски и на английски е все едно и също.Аз лично съм като шамаросана.Охххххххх,ами сега.Една жена,две принцеси.Не смея и да си мисля.Ама то,каквото си помислим и силно желаем - ете на,става.
    Наистина търпението е велико нещо.




    Да,ама не.Ето,че мисията е ВЪЗМОЖНА!
     
    Top
    .
  2.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Мурат отдавна изглеждаше така, както се чувстваше. Явно доста му е коствало, за да вземе такова решение, защото аз си мисля, че той го е взел. Личеше му, че не я обича, че няма топлина във връзката им, че е нещастен. Нея не ми се искаше да я обсъждам, защото колкото и да сме казали за нея през всичките тези години, малко е. Говореше, че много се обичат, че се подкрепят и бля, бля...Само, че забрави, че живота им е на показ и феновете не са глупаци. А да не говорим, че тя ни се разкри и показа в пълната си светлина - изкуствена, фалшива, пияна, дрогирана, незачитаща съпруга си, зяпнала с голямата си уста, правеща се на важна. Едно обаче ще и призная - пусна Мурат от оковите си. Макар и късно, но все пак. Дано само не му прави мръсотии от сега нататък, защото няма да се учудя, ако го направи. Тя е никоя, но цял клан е бил и ще бъде зад гърба и. Добре, че Мурат има талант, който го прави доста независим за кариерата му. И все пак от това чудо до него всичко може да се очаква. И пак да кажа, че от сърце се радвам за него, за свободата му, за бъдещето му!
     
    Top
    .
  3. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    И аз много се радвам за Мурат. От все сърце му пожелавам лично щастие, защото го заслужава и много спокойствие и успехи. Колкото и да говореха за голяма любов, истината не можеше да се скрие.

    Винаги , когато започваме нова тема, си пожелавахме да има добри новини за нашите любимци. Ето , това се казва хубава новина за влизане в новата тема.
     
    Top
    .
  4. ivayani
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мимка,права си.И аз се мислех за клана Хлебарови.До сега не се показаха като достойни хора.Дано сега разберат,че парите и някаква си "власт",не е всичко в този живот.Писали сме и сме говорили много за това.Пожелавам на Бурчин да е жива и здрава,и да намери СВОЯТА половинка.Мурат не беше.И той да е жив и здрав,и дано изиграе още поне една такава роля като Демир.Много му отива.И дано има верни приятели,които да са до него.Ох,и аз искам да свиря като овчарка,ама пусто не мога.А много ми се иска сега.
    Много мина - мъничко остана.


    1797406_620990721329407_3468080086708593665_n

    преди около час
     
    Top
    .
  5.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Users
    Posts
    48
    Reputation
    +260

    Status
    Offline
    Здравейте, момичета.
    На добър час на Мурат.
     
    Top
    .
  6.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Ех, Ивеееееее и аз не мога да свиря с пръсти. Ама и ние сме едни....едно нещо не можахме да научим от снахата и тя вече не е снаха, хак да ни е. :lol: Ти остави, ами като погледна часовника и със свирка не става да свирим. Обаче ти като го написа и аз сега си представям роклята до земята, официалното събитие и ...........пръстите в устата....Та си викам, кво ще се напъвам да свиря, тя овчарката е една. :woot:
     
    Top
    .
  7. ivayani
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    10487387_520175631416939_4233987915272214639_n

    А това е от ХИПИ!
     
    Top
    .
  8.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    QUOTE (kera1 @ 30/6/2014, 22:33) 
    Здравейте, момичета.
    На добър час на Мурат.

    Радвам се, че се появи!
    Мурат ще се съвземе, да му мисли бездарницата със самочувствието. Той изгря и се доказа, а тя залязва от самото начало. И както каза Ивето, то с пари ако можеше да се купи любов, а и всичко друго ценно....

    10489824_787727117939017_2384770447500878146_n

    Мили момичета, лека нощ!
    Новината от деня е прекрасна, но и утре е ден, ще продължим да се радваме. А аз не крия, че искам това от снимката да се повтори, а защо не и в живота...Поне хубаво звучи за приятен сън.
    До утре на кафе!
     
    Top
    .
  9. malina valova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    БЛАГОДАРЯ ТИ, БОЖЕ!!!!
    ДОЧАКАХМЕ! :) :) :) :)
    Не смея да се зарадвам честно да ви кажа ,но май този път няма лъжа ,няма измама!
    Момичетаааа ,много се радвам за Мурат, отърва се от тази пиявица ,най-сетне . :) :) :) :) :) :)
    Но позакъсня ,това трябваше да го стори отдавна ,пропиля шест години с това недоразумение до себе си.
    Въпреки всичко, съм доволна , по-добре късно ,от колкото никога .
    Надявам се ,от сега нататък ,да бъде много щастлив и да успее в кариерата и в личния си живот. :wub: :wub: :wub: :wub:

    Edited by malina valova - 1/7/2014, 00:11
     
    Top
    .
  10. ivayani
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Така е Мимка,овчарката е една.Затова аз със танцова стъпка отивам да изпуша една цигара и хоп - потъвам във прекрасни мечти.Да ви е спокоен и красив съня момичета!

    1069259_291405917670856_1333898517_n

    А за новата тема наистина си имаме прекрасна начална новина.

    10516702_319061171594878_930119730752721433_n

    Edited by ivayani - 1/7/2014, 00:36
     
    Top
    .
  11. juliana1
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте и от мен!Наистина ,нека Мурат да има попътен вятър от сега нататък ,заслужава го!
     
    Top
    .
  12. ivayani
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (juliana1 @ 1/7/2014, 00:34) 
    Здравейте и от мен!Наистина ,нека Мурат да има попътен вятър от сега нататък ,заслужава го!

    Дано,дано!
     
    Top
    .
  13. malina valova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Нашето постоянство накрая беше възнаградено .
    Ние тук ,в този форум, не се потдадохме нито за миг ,не изневерихме на себе си и на това ,в което вярвахме от самото начало .Знаехме, че тази жена не е за момчето ни,че този брак е фалшив ,усещахме че Мурат не е щастлив и СЕ ОКАЗАХМЕ ПРАВИ.
    Сега няма ли да се появи някой, да ни каже ,че сме фантазьорки ,че си измисляме несъществуващи неща ..... :angry: :sick:
     
    Top
    .
  14. vanq_6119
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет, момичета!
    ДОЖИВЯХМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Не мога да не се появя и да си кажа думата. Не мога и да лицемернича - ЩАСТЛИВА СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Пък и да напиша обратното, кой ли ще ми повярва :lol: :lol: :lol:
    5 години четох и гледах "Хрониките на един преди3вестен ра3вод"( да ме прощава класика, че го перефра3ирам).
    5 години чаках то3и ра3вод. 5 години не се отка3ах от мечтата си. 5 години нито 3а миг не повярвах в щастието на Бурча и Мурат.4 години, в нашия форум, и3ядох Бурчата с парцалите, 3ащото я мра3ех и ненавиждах.И пре3 всичкото това време 3наех, че ра3вод ще има и чаках търпеливо. До-ча-ках!!!! Да, някои ме наричаха 3омбирана, фанта3ьорка, и к'во ли не. А, сега да дойдат да ми го кажат...слепи глупачки.
    Това, което пиша 3а себе си се отнася и 3а всички вас...3ащото в нашия форум винаги сме отстоявали по3ициите и принципите си.Не се отка3ахме от тях;не се превърнахме в лингии. Виждахме истината; вярвахме на това, което усещаха сърцата ни...и и3ля3охме прави.
    Ами да ни е честито!
    От тук нататък...3а мен Бурча е 3атворена страница.Ех, момиче гро3но, няма да ми е мъчно 3а теб.Покрай теб и 3аради теб и3живях цялата палитра от емоции; прописах стихове;написах какво ли не. Ами с теб бях до тук. След като не си до Мурат, не си ми гайле.Върви си по пътя и каквото срещнеш - твое да е! И въпреки радостта от ра3вода...победата ни е пирова...3ащото ти - гро3но, тъпо, нев3рачно,некадърно , нелепо същество...ти ра3дели двама влюбени...ти промени две съдби...ти ра3би мечтата на милиони фенове по света.Но, в живота всичко се връща и вече 3апочна да ти се връща. Нищо не ти пожелавам..каквото 3аслужаваш - намери го.
    Мурате, браво момче. Най- после намери сили да промениш живота си.Пожелавам ти да си щастлив; да си 3драв; да имаш нови успешни роли.Да 3абравиш бър3о тоя вампир, който смучеше силите ти.Върви право напред и нека пътя ти бъде широк и равен.Виждаш ли...мечтите се сбъдват. Да, ама а3 имам още една мечта...3ащо не помислиш по въпроса,а...Има една красива жена, която също и3глежда самотна и нещастна в брака си. Аси и Демир бяха ра3делени 5 години, но нито 3а миг не спряха да се обичат. Точно 5 години от финала на "Аси"...5 години Туба и ти сте ра3делени и ми се струва, че не сте спрели да се обичате.Не чакай някоя твоя леля да катастрофира...тичай при Туба...говори с нея.В то3и живот никога 3а нищо не е късно...камо ли 3а любовта.
    Дочаках търпеливо сбъдването на едната ми мечта...ще почакам и 3а другата.
    Хайде, Мурате, направи първата смела крачка...направи и втората.
    Кураж, момче!
     
    Top
    .
  15. reiq
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    НАЙ ,НАЙ ,НАЙ - ПОСЛЕ ЩАСТИЕ ДО НЕБЕСАТА !
    А сега ще започне втора част ... е може да има малко драми ... но ЛЮБОВТА ... ИСТИНСКАТА ... ЩЕ ПОБЕДИ
    НЯМА КАК !

    image

    ЩАСТЛИВА СЪМ И АЗ !
     
    Top
    .
754 replies since 21/4/2014, 20:50   18411 views
  Share  
.
Top
Top