МУРАТУБА ~ Тема 155

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline




    Здравейте, момичета!







    Значи, новината за сериала на Мурат е вече официална. Да допълня само, че Ендемол ще продуцират 2 сериала, този на Мурат с Джансуто и вторият е с Еркан и Нюргюлката. Затова снимката е обща с тях.
    А аз нямам никакво време да съм с вас. Много работа, инспекторат на главите ни и така. Хубав ден ви желая и до скоро!
     
    Top
    .
  2. anet_88
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Дами,
    Честит празник! Нека венеца от билките е символ за здраве на децата ни, всички нас и цяла България.

    photo_verybig_547694

    Иве, благодаря! Имам прекрасни впечатления от Сами. Приличаше ми на Мурат, а може би така ми се е искало......

    img_274921_2096564_l

    Ще припомня:
    "Имахме един трагичен край"

    Човекът зад камерата на сериала Аси, бившият годеник на Tubа Buyukustun, 39 годишният Сами Сайдан откровено разказва за внезапното прекратяване на отношенията - "Аз бях на прага на брак, за който си мислех, че причината ще бъде истинската любов - тя неочаквано развали всичко, раздялата за мен е трагична".
    ........"- Защо мислиш, че Tuba в последния момент, се отказа от брака?
    Бях изненадан и сам осъзнах че, края на една платонична любов, за която вярвах че, ще завърши с брак, тъй като самата тя каза, че иска брак ...това се случи по време на снимките на АСИ в Хатай, където екипът снимаше няколко епизода. След всичкото това време като се обърна назад, брака вече не е вариант за нас. Знаете има много пътища пред хората и в последствие ще трябва да реши човек какво иска и по кой път да поеме- любов, кариера, пари. Ясно е, че пътят на любовта винаги е на първо място , но мисля, че тя не го намери в нашата връзка. Боли ме много от раздялата, но не мога да кажа, че нашите отношения бяха любовна история - защото и двамата не гледахме на нея по този начин.

    - Вашата любов можеше ли да бъде достатъчна и за двама ви и да поддържа връзка ви?
    Имах много големи очаквания, защото си мислех, че тази любов се развива, и тя бързо се превърна в нещо повече, поне от моя страна ... и изведнъж раздяла ...

    - Това от което бяхте готов да се откажете заради тази връзка?
    Заради Туба бих се отказал от всичко, защото я обичам повече от всичко друго. Винаги съм си мислил за това, докато бях две години зад камерата ...мислех си: "Как обичам това момиче." Няма такова нещо на света, като любовта ми през тези две години. Трябва да призная, че досега за 35 години не ми се е случило да изпитвам такава любов. Без значение, аз винаги ще се гордея с нея..."

    Колко мъже ще бъдат така откровени като него...? Повечето ще те залеят с помия, за да станат "велики"......



     
    Top
    .
  3. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    238x
     
    Top
    .
  4. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    534772_3111443857631_132947925_n

    Здравейте момичета.Кафенце,познесено с любов!

    www.kadinvia.com/kenan-imirzalioglu-begeni-topladi.html

    Е,туй за милионерите не го очаквах.Но няма лошо......
     
    Top
    .
  5.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    1441169_1612234522335360_3493248425255041357_n

    10438326_1435403703394016_2950601791121001405_n

    Добро утро!
    Дано е добър и денят ни, че в последно време нищо добро за нас и страната ни. Язък за хубавите българи - умни, работливи, скромни и търпеливи.

    10390293_767778213272449_7586879625606557391_n

    Едно кафенце и от мен.
     
    Top
    .
  6.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Силвето Енгинова-Алтан

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    4,375
    Reputation
    +4,486

    Status
    Offline
    Привет и от мен!
    Много ми хареса това клипче,та реших да го споделя с вас. ;)

    Video

    Живота продължава.........
     
    Top
    .
  7.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10458645_768825136491572_6446792987929957680_n

    10509613_551753584930300_5666878401312718864_n
     
    Top
    .
  8. malina valova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте! :wub:
    10349949_740913015960627_1109806844833290332_n
    Tuba & Onur fans ‏@TubaOnurFans

    Tuba Büyüküstün will be playing a role in Onur Saylak's new movie "Rüzgarın Hatıraları" & they will cont. shooting in Georgia tomorrow


    Туба ще играе в новия филм "Спомените на вятъра" с Онур Сайлак "
    Утре продължават снимките в Грузия
    На Туба не и стига да гледа плужека в къщи,та отново ще снима заедно с него :o: :unsure: :wacko: :blink:
     
    Top
    .
  9. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    10440229_10152574694508254_9070198177740813843_n

    Спокойна нощ!
     
    Top
    .
  10. anet_88
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Дами,
    Няма почивка за Туба. Вкъщи, на работата....ончо ще и се мотае пред погледа. Дано не бъдат "влюбени" във филма, защото ще ни се налага да сравняваме "професионализма" на различните двойки......
    Дано тези усмивки видим отново заедно. Дай Боже!


    jpg
     
    Top
    .
  11.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!

    Reichhaltiges-Fruehstueck
     
    Top
    .
  12.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Филмът е за арменски поет, художник и интелектуалец. Започва да се снима през юли и ще продължи 8 седмици.
    Главната женска роля играе рускиня.

    Накратко цитат:

    Aрам(37) е арменски художник, поет, преводач и член на опозицията. През есента на 1943 той среща своята любов Лейля (28) и своя приятел и другар Rasih (40) в старо имение в Buyukada, Действието се развива в критичните дни на войната. Турското правителство, което си сътрудничи с нацистите и очаква победата на Германия, налага политика на преследване на малцинствата и опозицията в Турция. Арам се опитва да се крие, но това става по трудно с идването на зимата. Приятелят му от комунистическата партия не иска той да остава повече в Турция. Aram с нежелание приема плана за бягство на Rasih и напуска набързо Истанбул. Той избягва в черноморския край в очакване на документите, гарантиращи му безопасно преминаване в Грузия. Посрещнат е от Михаил, който трябва да му помогне. В дългия период на чакане напрежението между Арам, Михаил и Мерием, жената на Михаил расте, заради нарастващата страст между Арам и Мериам. И самата природа става затвор.

    Руската артистка, която ще играе главната роля във филма на Онур...


    157589-1377601765-8223.m

    София Михайловна Хандамирова
     
    Top
    .
  13.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    74311_395301107230789_841018744_n

    Добро утро!
    Радвам се за Онур и новата му роля. И отново назад във времето. Дано стане добър филм. И Туба ще се появи, това е хубаво. Не разбирам много защо често канят гост актьор, обикновено доста популярен. Не знам и как ще изглежда Онур като влюбен и как ще се справи, но съм любопитна.
    Хубав ден на всички!
     
    Top
    .
  14. tonkayankova
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро!
    Радвам се за участието на Туба, но не съм много въодушевена за Онур, пък било то и в главна роля. Не съм допускала, че с неговите способности и излъчване ще му възложат главна роля но ето, че и неговата мечта се сбъдна.
    Колкото за участието на Туба като гост- актьор, аз мисля, че с това искат да привлекат вниманието на зрителите. Много често във филмите пишат за специалното участие на известни актьори. Така според мен акцентират върху тях и ги отличават от останалите артисти.

    tenger_3

    Хубав ден!

    Edited by tonkayankova - 26/6/2014, 09:31
     
    Top
    .
  15.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline


    Съпруг и съпруга ще поеме същата роля във филма
    06/26/2014
    Tuba играчи в двойна Büyüküstün и Honor Saylak; "Спомени от вихъра" е обявен за филма участва заедно. Film; Арменци са избягали в Турция по време на Първата световна война 2 дисидент поет "разказва за живота на арамейски
    АТВ, публикувани в "черни пари Love ', оставяйки след себе си успешен сезон с поредица Tuba Büyüküstün, започнаха нов филм. Красивата актриса, съпруга на Honor Saylak заедно с гон филм Özcan Алпер'' Wind Memories "е роля. започна стрелбата Büyüküstün и Saylamar както и на персонала Ебру Йозкан Мурат Daltaban, Mustafa щастлив и София Khandamirova също така, когато на снимките предишния ден, започна в Батуми. Както и снимки на Батуми Borcka, Şavşat и филмът ще се проведе в Хопа, Турция през последните дни на Втората световна война 2, принудени да бягат от опозиционната арменски поет "разказва пътуването на арамейски. Сценарий Ahmet Özcan Алпер е в съавторство с Туист "Спомени на вятъра; извършва под филмов фестивал Ротердам миналата година Hubertbals скрипт и подкрепа за разработване на проекти от фонда е получил наградата.
    www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/06/2...lmde-rol-alacak



    Тони, привет!
    Онур е имал и друго участие в главна роля, но филма е спрян. Или поне аз знам само за него. Изобщо не изключвам факта, че зад подобни предложения не стои името на съпругата му. За разлика от него, тя не се нуждае от ничие име и протекция. Точно това имах и аз впредвид за участието на гост актьорите. На мен ми звучи много нелепо да се обявява предварително епизодично участие на някоя звезда. Звучи ми колко са неубедителни самите автори и как като че ли нямат нужното самочувствие за успех на това, което започват. Може и да не съм права, но така мисля аз. Спомням си след АСИ, как Мурат участва като гост актьор във филм на Бурча. Не разбрах филма да е пожънал успех, въпреки неговото участие. Аз също бих погледнала, за да се насладя на гост актьора, но не бих продължила, ако филма не струва.
     
    Top
    .
754 replies since 21/4/2014, 20:50   18411 views
  Share  
.
Top
Top