МУРАТУБА ~ Тема 143

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. malina valova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Тази новина е от днес, не е по нашата тема ,но мисля, че е интересна.На мен обаче, нещо не ми се вярва да се получи ,като имам в пред вид ,последните събития около Мерием Узерли.kivanc-tatli-165457XO

    www.gecce.com/magazin/dedikodu/haber/meryem-uzerli-ile-ki … ide-mi-rol-alacak
    Задавал се нов проект, с тези двамцата ;) :P
     
    Top
    .
  2. vanq_6119
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    3дравейте, момичета :wub:
    Вчера се върнах, жива и 3драва, от Турция :) Прекарах една страхотна почивка :D Всичко беше готино на МАХ, но ще я 3апомня с едно и3ключително преживяване - бях на концерт на Кърач...уникален сладур.
    Длъжна съм да докладвам :
    В Турция все още са прехласнати по АСИ и по двамата главни актьори ;) Все още смятат Туба 3а най-красивата турска актриса. Гледат "20 минути". Подвиват уста, когато спомена името на Бурчин. Все факти, които ме и3пълваха със 3адоволство.
    Сега се връщам да ви прочета :)
     
    Top
    .
  3. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ваня,
    Добре дошла! Много липсваше на форума. Когато си починеш, ако искаш дай малко подробности за концерта на Карач и най- вече за Аси. Не само в Турция смятат Туба за най- красива, но и навсякъде, където се дава филма.
     
    Top
    .
  4. malina valova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет, Ванче! :)
    Добре дошла!
    Радвам се ,че почивката ти е минала добре . Ще очаквам ,да ни разкажеш подробности за концерта на Кърач и особено за новите неща, които научи за "Аси", Мурат и Туба. :rolleyes:
    Сигурна съм, че има какво да споделиш ,както предишния път когато беше посетила Турция. :) :shifty:
     
    Top
    .
  5.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    1044358_540202589370288_1740040017_n

    Ваня, добре дошла! Поздравче за теб!
    Радвам се, че си изкарала хубава почивка, полагаше ти се. Разкажи ни всичко, за което си спомниш. А обстановката там спокойна ли беше, на фона на събитията в Истанбул и други градове.
     
    Top
    .
  6. ivayani
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ванче,добре си ни дошла.Радвам се,че почивката ти е била чудесна.1044568_617468314954843_625349558_nТия турци много търпеливи бе,щом само устни свиват при споменаването на ерика.Но и на нея ще и дойде времето.

    А за новия проект на Къванч - той все хубави ги прави,дано и Мерием се постарае.Тя доста напредна,а и на всеки може да му дойде в повече.Дано всичко да е наред,че тоя красавец как се оставя.хихихихихиМимкааааа


    kivanc-tatli-141200YX

    БОЖЕЕЕЕЕЕ

    1009900_241549275969919_1709937805_n

    1044268_396671997105127_1733735786_n

    Ех тази усмивчица.Колко сърдечна аритмия ни донесе.

    1156_395832843855709_811896745_n
     
    Top
    .
  7. vanq_6119
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Първо, да благодаря на те3и, които са ме по3дравили 3а рожденния ми ден :wub: Цеце, специално благодаря на теб :wub: :wub: :wub: 3а колажа и най-вече 3а това, че не ме 3абравяш.
    Силве, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН( на патерици) :wub: Бъди жива и 3драва. Много щастлива и обичана!
    3а концерта на Кърач. От нашия турски гид ра3брахме, че ще има поредица от концерти на и3вестни му3иканти от 19.06 до 22.06. в рамките на някакви културни пра3ници. Първите двама ми бяха непо3нати. Третата вечер - Кърач, а на 22 в събота - Кенан Доолу ( гаджето на Берен Саат). Щом чухме 3а Кърач на минутата решихме, че отиваме, въпреки, че мястото бе на 8км от хотела ни. Концерта бе на брега на морето; на площада пред паметника на свободата ( и3вестната ръчичка с черни гълъби).3апочна в 21.30 с някакъв непо3нат 3а мен певец, след което се появи - Кърач.Много, ама много готин ( ще ви кача снимки...само да вля3а в ритъм :lol: ). И3свири и и3пя някои по3нати песни. Определено по3нахме песента от 1001 нощ :woot: Публиката се кефеше и танцуваше . Трява да ви кажа , че на концерта освен турци имаше и доста българи (ах, те3и сериали).3а мен беше вълнуващо да видя на живо човека написал му3иката на толкова и3вестни сериали. Искахме да се доберем до него 3а автографи и снимки, но 3а съжаление беше невъ3можно. С две думи - беше супер преживяване.
    3а Аси, Туба и Мурат.Както винаги в последните години, по темата се мъчих да комуникирам с персонала на хотела и почиващи - турци. Нищо ново не научих. При споменаването на Аси, обичайните въ3торжени въ3гласи и чок гю3ели. Най ме учуди един от охраната на хотела. Не само 3наеше 3а Аси, ами и3реди всички сериали с Туба и Мурат.Ка3а 3а кой е женена Туба и 3а бли3начките. 3а да ме втрещи още повече ръсна 3а коя е женен Мурат и направи кисела фи3иономия. Освен това ми се видя Муратубец.И 3а капак и3реди около 10 сериала,които и а3 съм гледала. Къде с думи (Тинче, да 3наеш, че съм доста надобряла с турския :woot: ) къде с мимики и жестове ра3тропосахме турското кино и актьори. Виках си: абе тоя мъж ли е...турска домакиня ли е или член на нашия форум. Голям обра3. А си бяхме и 3а 3апис. А3 по бански и парео; той с униформа;стоим на пропуска от плажа 3а хотела; а3 му обяснавам, че Туба и Мурат са чок ашк трябва да са би3 - би3е и севгили. Той ми вика евет и вай, не гю3ел.Абе, цирк Буш. 3а Туба споделях на хората мнението си, че Туба е чок гю3ел тюркиш кадън, а отсреща съгласие и одобрение.
    Това е ;)
     
    Top
    .
  8. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    m0fu1
     
    Top
    .
  9. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    1010520_540222516034962_1150750376_nЛека нощ със най-красивата жена в Турция.
     
    Top
    .
  10. vanq_6119
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мимка, навсякъде беше спокойно. На отиване пресякохме Одрин около 20.00 ч. нямаше и намек 3а бунтове. И3мир се пресича по магистрала. На отиване рано сутринта, на връщане около 18.00 ч. Нищо не видяхме. По курортите е "пей сърце". Всяка вечер се приготвяхме 3а и3ли3ане от 19.00 - 19.30 ч. и гледах новините им. По Канал Д, АТВ даваха подробни репортажи: директни включания; Ердоган на митинги; караници в парламента; интервюта.Нямаше 3атъмнение. Събитията се отра3яваха в чист вид. Смра3иха ме няколко репортажа: младеж хвърли бутилка " Молотов" срещу една машина и на секундата от нея...мощна водна струя, която 3апрати момчето сигурно на 30 м. Ра3ма3а го. Момиче, което пребиха пред камерите;макети на 3агиналите и тежко ранени поставени около Таксим.Репотажи от Анкара, Адана, Анталия. Обаче, вестниците, които оставяха в лобито, бяха и3ключително обрани откъм снимки и статии. 3абеля3ах голямо ра3минаваме между електронни и печатни медии.Персонала в хотела не обелваше и дума 3а събитията и им беше неприятно, ако се подхване темата 3а бунтовете. Имам обяснение 3а това. Турците посрещат и обслужват туристите си, като богове и теми като политика са табу. Те са и3вън обсега на гостоприемството,ра3влечението и ресора им.
     
    Top
    .
  11.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!
    Прохладен и успешен ден ви желая!

    Ванче, добре дошла! Щом си изкарала чудесно, пак да отидеш и следващия път не Кърач, а Туба и Мурат да видиш!

    jpg
     
    Top
    .
  12. sotirova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    pizap_com13721364074731
    ВАНЮШКА ,ПО-СЛАДЪК БОНБОН ЗА ТЕБ ,НЕМОЖАХ ДА ИЗМИСЛЯ !
    ДОБРЕ СИ НИ ДОШЛА !
     
    Top
    .
  13. tonkayankova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    37868774318195949111278737608uMHFYGcECV9NX0t0El3k
     
    Top
    .
  14.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    1044188_216113651869387_548234118_n

    Добро утро и от мен!
    Ваня, хубаво е, че не сте станали свидетели на сблъсъци. Аз следя една от темите в мамите и там има много подробна информация за случващото се на протестите от преки излъчвания на дори забранени телевизии. Направо е ужасно това, което Ердоган прави с народа си. И политиката и мерките му са крайни, дори е започнал лов на вещици. Има жертви и много арестувани, за чиято съдба можем само да се досещаме. Хубаво е това, че при нас протестите протичат мирно, дано и така продължат. И най-вече да постигнат желаното.


    934902_592013834171734_286053606_n

    Хубав ден на всички!
     
    Top
    .
  15.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    Няма нищо по хубаво от лошото време,но сега времето е прекрасно,топло и слънчево и с един клип за Туба и Мурат/грешка/,а Туба и Демир ,ще стане още по-по-най . Защото когато кажем Туба е все едно.,че казваме Аси,но за разлика от нея ,когато кажем Мурат се сещам само за бу.Може би не съм права,но да отидеш на почивка,когато всички хора които милеят за свободата са по площади,ти да си развяваш байрака-ама ич не ти отива.Това не се отнася за мен,защото и аз съм на почивка,но при нас нещата не са като в Турция,поне не за сега.
    Ще кача снимки в бара от почивката ми на о.Корфу,когато се прибера в София.

    Може би Мурат и бу да са само на корабчето и да отиват за сватбата на Пънар ..Сигурни ли сте,че са на почивка. Не,че не видях снимките,но все ми се иска да свързвам Мурат с Демир, а не с една мижитурка,за какъвто се показва с мълчанието си по най-наболелите напоследък събития в НЕГОВАТА страна. И той щчл да ми става политик. Сигурно ще да е за партията на Ердоган,друго не може и да бъде. Но виждам,че всички Вие сте на едно мнение,не му отива мълчанието и това е..То май така стана и със Аси и Туба И там едно мълчание......Но ако зад това ,че сега няма ясна негова почиция за събитията ,то по отношение на сериала и Туба се досещаме защо е,то зад сегашното му непричом-какво излиза......

    Video

    Ванче,добре дошла!
     
    Top
    .
741 replies since 26/5/2013, 16:50   22998 views
  Share  
.
Top
Top