МУРАТУБА ~ Тема 141

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. petiab
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мире права си,че трябва да ни е жал за третата горгона, ама като си представя змийските и коси,как застават между любовта, като си представя Мурат какъв беше и какъв стана,ама направо всичката жал ми изчезва да знаеш,даже днес на тоз свят празник!
     
    Top
    .
  2. m1ra
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мурат си е виновен сам, Пете. Обикновено в тези неща виновни са двамата - а не само който дава двата зелника /за разлика от обикновените социални ситуации/. Ако аз не искам зелника на Х, кой ще ме накара да го опитвам, че и да го хваля?
     
    Top
    .
  3. petiab
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ULnpu

    QUOTE (m1ra @ 28/4/2013, 13:55) 
    Мурат си е виновен сам, Пете. Обикновено в тези неща виновни са двамата - а не само който дава двата зелника /за разлика от обикновените социални ситуации/. Ако аз не искам зелника на Х, кой ще ме накара да го опитвам, че и да го хваля?

    Виновен,не виновен,той ми е по мил от ерика, въпреки че вече не ми е любимец.Пък и на него му се отрази най зле,нея с фотошоп,със перука, с това онова я позамазват, а той завалата вече не прилича на себе си.
    Изгоре,дет се вика.
     
    Top
    .
  4. m1ra
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ожоо, нея я
    замазват от преди Аси
    И таблет[SPOILER
    э[/SPOILER
    а нсе бунтува.
    сп ирамп
     
    Top
    .
  5. malina valova
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет, момичета! :wub:

    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, НОСЕЩИ ИМЕНА НА ЦВЕТЯ!

    chestita-Cvetnica
    Цеци ,Иве ,за вас момичета

    Разгледах снимките от фестивала в Анталия ,та да си кажа мнението-много ме изненада присъствието на Туба и отсъствието на сем.Йълдъръм , особено на Бу, която на всичкото отгоре бе и номинирана :o: :wacko: :unsure: Очаквах ,че както винаги ще е обратното ,Туба няма да присъства, тя нали никак не е по тези светски събития.В едно обаче бях сигурна, че няма да са там и Туба и Мурат ,това вече си стана правило и то не се нарушава ,с изключение разбира се, на МК.Тези двамата упорито продължават да се избягват,за мен няма никакво съмнение, че е нарочно ,направо си бие на очи. Кой каквото иска друго да си говори,те това е голата истина -_- :shifty: ^_^
    Благодаря за снимките и подробната информация,за събитието ! :wub:
    Приятен ден, на всички! :) :rolleyes:
     
    Top
    .
  6. m1ra
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Парите на тате са стигнали само за номинация. За какво да ходи тогава?
    Да не се отплесвам много, че даже техниката ми почва да се бунтува...
     
    Top
    .
  7. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    6129695_B
    ПЕТЯ,МНОГО МИ Е МЪЧНО ,НО СИ ПРАВА !
     
    Top
    .
  8. petiab
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (sotirova @ 28/4/2013, 14:57) 
    (IMG:https://s20.postimg.cc/p3wvmydgt/6129695_B.jpg)
    ПЕТЯ,МНОГО МИ Е МЪЧНО ,НО СИ ПРАВА !

    И на мен ми е много мъчно !
     
    Top
    .
  9. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Цветница е един от най хубавите християнски празници.
    Да изпием по едно кафе.
    CoffeeCakeMain

    В този свят празник се изкушавам да кажа нещо по темата за ерика, тъй като не мога да се въздържа. Никога не ми е било жал за нея. Ако половината от тези неща, които се писаха за нея по време на снимките на Аси са верни, тя не заслужава съчувствие. Освен това аз не мога да забравя злобния й и лукав поглед във Ватикана. Преди да влязат в залата така отвисоко и с пренебрежение гледаше, сякаш представлява нещо повече от другите. Тя не поздрави мъжа си за награждаването. Всички видяха тази грозна постъпка. Да добавя и напиванията на обществени места, които бяха отразени в медиите.

    Edited by tonkayankova - 28/4/2013, 15:21
     
    Top
    .
  10. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    6129766o
    ПРИ НАС ДИЛЕМАТА "ЯЙЦЕТО ИЛИ КОКОШКАТА " ,НЕ НИ Е ПРОБЛЕМ !
    ПЕТЕЛЪТ Е СПОРЕН !
     
    Top
    .
  11. m1ra
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ииих, че сте корави, бре. Ми инфантилно си е било момето. Как да надскочи възможностите си rofl2 Когато имаше среща /преди миналогодишната/, и не успяха да се видят нашите с Мурат, нейната дружка казала, че били отначало против да я "дадат" на Мурат. Иве, Мимка, Дидка - как беше точно?
    Представяте ли си нормална жена така да е коментирана от приятелки?!
    За М не ми е мъчно -ами да се взема в ръце. Аз в Стамбул отивам само за сватба. парите са готови, само да кажат "да"cool
     
    Top
    .
  12. Svetlina
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    img_10341
    Честит Имен Ден на всички празнуващи! Да сте живи и здрави!
    Честит празник на всички съфорумки!Много здраве и радост!

    Да кажа две думи и аз.
    1. Това, шубето си е голяма работа и то е част от наказанието на Б, а може би и на М.
    2.Защо Туба и Бергюзар са тук ,а аблата я няма-защото между първите две и втората разликата е от небето до земята.На първите две съвестта е чиста ,на втората -не. Всички знаем , че това червейче съвестта с пари не се купува , не се храни, не мирясва и може би само покаянието, смирението и молбата за прошка могат да го успокоят.
    3.Направо ми е "мъка", че Бурча не дойде да свирне.Толкова камери, толкова народ-идеална възможност да покаже нова магария.Вчера предположих , че аблата може и да спечели , ама йок- и слава Богу- не всичко е пари. Трябва и талант и присъствие, а при нея е само въздух под налягане, едно голямо нищо.
    4.Със сегашния си вид Мурат ми е отвратителен и отблъскващ.С действията и поведението ,което демонстрира губи почитатели, мен със сигурност.
    5.Туба ми изглежда леко уморена и може би има защо-да тъчеш на два стана не е лесно, но тя компенсира това с типичната за нея лъчезарност и достолепие.
    Харесвам колежката и от " 20 минути", мисля ,че се казва Йозге Бурак, играеше Армин във Века-нежна, фина и женствена.
    5. Всичко останало вие сте го казали и написали и аз съм напълно съгласна.
    6. Да си имам " двете" думи, но какво да правя като ме сърбят пръстите.
    Хубава вечер!
     
    Top
    .
  13.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Video

    Интервю с Туба.

    Честит празник на всички с имена на цветя!
    Честито и на всички останали, защото днес е прекрасен празник!
     
    Top
    .
  14. anet_88
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мили момичета,
    Благодаря ви за информацията, която слагате във форума! Това ми помага да бъда в крак със събитията.
    По спомени карам, когато Туба беше бременна и получи награда, Мурат също бе номиниран, но не се появи. Като се замисли човек и започва да се пита, тази „...една любима приятелка...” не е ли единствена любима, от която се страхува семейство Й? Страхуват се, че Мурат ще изгори отново от погледа на Туба!
    Как само загадъчно и с финес показва това, което има Туба!!!
    Господ давал с шепи. Божествена красота! Цепката този път е на гърба. Напомня ми Монте Карло.

    ss
     
    Top
    .
  15. ivayani
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Като ви чета момичета и се представих двете красиви жени и.....ерика.Пиша я с това ими,че повече ми харесва.Особенно до Берг - малииии.Красавицата и звяра..Каквото и да попитаме дали го има ерика,отговора е твърдо НЕ.

    37056_448127725277711_1431884178_n

    551558_496440127088335_1345136154_n

    301908_502403693159002_105193475_n

    Прекрасна вечер!
     
    Top
    .
736 replies since 10/4/2013, 07:47   15890 views
  Share  
.
Top
Top