МУРАТУБА ~ Тема 138

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. muratuba
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    24641_579808588714474_257311085_n
     
    Top
    .
  2.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    QUOTE (m1ra @ 10/2/2013, 19:29) 
    QUOTE (mima111 @ 10/2/2013, 19:25) 
    Те наистина си тръгват от рожд.ден.

    Но видът му'няма нищо общо с "шик- шикааа"

    И да е имало "шик-шика", нямало е кой да го снима. ;) :lol: Току-виж след ден, два изскочат нови снимки. :D Пък и пред папараците нали все сме скромни, не пием, не пушим....Я, да отида аз до новата група да се поослушам. :lol:
     
    Top
    .
  3. muratuba
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Разкриване на информация има една статия, което очевидно се появява в английски вестник / списание по отношение на Мурат и наркотиците ... статията е 100% фалшиви, неверни клевета ..... И не Bellia всичко, което четете .... Тази статия еПовтарящата се е ЧРЕЗ ИЗПОЛЗВАНЕ жълта журналистика и актуална снимка след събитие, което той присъства .... това отново е жЪЛТ ЖУРНАЛИСТИКА .... Моля не публикувате линк към тази статия като ТАЗИ СТРАНИЦА няма да подкрепи клеветнически статии ...



    Това току-що го публикуваха на страницата на Мурат...
     
    Top
    .
  4. tonkayankova
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    На снимките от рождения ден те излизат и се качват в такси, от което той маха на журналистите. Така, че няма никакво задържане от полиция.
     
    Top
    .
  5. muratuba
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    6f5eaedf

    Е, поне всички разбрахме, че колкото и да ни е яд на него, пак си го обичаме, момчето...
    И тя също..


    jz484

    Така я прегръщ, че ще я счупи...
     
    Top
    .
  6. vanq_6119
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ами то не пречи да и3ле3е от РД на Джамал ага...да се качи в такси и да отиде на бар някъде си. Там да направи пора3ията и да го арстуват.
    Но, това е само версийка на която не вярвам.

    Муратуба, 3абравих да ти отговоря. В моя дневник не съм 3аписала, кога точно Мурат ка3ва , че е женен от 5 години.
     
    Top
    .
  7. muratuba
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    5853940v

    Е, а тука - къде е онзи поглед от "другата сватба" ... нашата... нали гледа Обичната... точно когато е бил "Флюбен"....
     
    Top
    .
  8. Svetlina
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Уж цял ден позитивизъм и красота и ....тоя кьорфишек.Докараха ни за миг до прединфарктно състояние .Точно този момент, го коментираха в хърватския форум , че са си тръгнали първи от партито.Погледът му е на всичко друго, но не и на човек , който се е веселил и си прекарвал хубаво, но това е друг въпрос.
    Няма по- гнусно и отвратително нещо от жълта преса, каквато и да е по националност. Това са жалки твари.
    Напи се с любов и красота, за години напред, а нас направи луди.
    Да си продължим с позитивизма.
    Хубава вечер!
    aRtMY2uqd3Q

    Edited by Svetlina - 10/2/2013, 20:33
     
    Top
    .
  9. muratuba
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Като се ровичках да намеря интервюто, за което говори за женитбата си отпреди 5 години, намерих това интервю. Поствам ви онази част, която касае ИЗБОРА МУ:

    МЙ-Аз повече вярвам в съдбата отколкото в късмета.Съдбата е част от живота и съдба е как Бурчин влезна в живота ми .Живота може да ви донесе много неща и вие трябва да ги разгледате и да вземете решения.Човек има свободата да реши какво да бъде и да не бъде в неговия живот.Аз виждам какво ми дава живота ,аз вземам решенията и стоя зад тях.

    -Когато говорим за брака много казват”това беше любов от пръв поглед ,знаех ,че това е жената за която искам да се оженя „.Лично не съм бил/а в тази позиция така че когато ти видя твоята съпруга каза ли си го това на себе си?

    МЙ-Да(усмихва се).Не съм си казвал „На еди колко си години съм трябва да се оженя”.Американците вярват в чувствата или казват „Да това е „ без наистина да го усетят.Когато аз има усещането аз го правя дали е женитба или нещо друго няма значение.Ако искам да го направя правя го.Когато срешнах за първи път Бурчин си казах”Да тя е единствената „ и ние се оженихме.Да бъдеш перфекционист ,да се опитваш да постигнеш невъзможното ,да бъдеш с човека с който най-много искаш ,ако си добре (щастлив )със себе си значи всичко е добре.


    Интервю на Мурат Йълдъръм за сп. “Marie Claire “ - април 2012

    Та тъй значи, ВЯРВАЛ В СЪДБАТА...
     
    Top
    .
  10. vanq_6119
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Живота може да ви донесе много неща и вие трябва да ги разгледате и да вземете решения.Човек има свободата да реши какво да бъде и да не бъде в неговия живот.Аз виждам какво ми дава живота ,аз вземам решенията и стоя зад тях.



    Колко силно ме впечатли :blink: болднатия аб3ац :woot: :woot:
    Мурате, живота постоянно опровергава те3и твои думи.
    Да 3алъгваш себе си - добре...ама да 3алъгваш феновете си - срамота <_<
    И и3общо те3и врели -некипели по твоите интервюта 3а кой са...3а Колчо слепеца ли...аман!!! На твое място бих отговаряла на щекотливи въпроси по-внимателно и 3авоалирано. Когато споделяш в медиите объркани: чувства, събития, дати...олекването е неи3бежно.
    Прочети последното интервю на Брат Пит ( от преди 3-4 дни) в което той откровенно и искренно говори 3а: брака си; съпругата си; болестта й; проблемите си...и открий какво те ра3личава от то3и велик актьор и човек.
     
    Top
    .
  11. muratuba
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Eто го въпросното:

    МЙ-Живея живота си на пълни обороти и хората които съм срещнал ми помогнаха да избера този път.Като сега съм тук бих могъл да бъда и някъде другаде.Няма да бъде чак такава разлика (предполагам има в предвид ,че дали е тук или другаде ,дали е артист или инженер това няма да има някаква голяма разлика за околния свят).Дали е било късмет,да за мен е късмет.
    -Как се ожени?
    МЙ-Беше по време на „Буря”.Живеехме с Бурчин заедно .По време на един скандал тя ме попита”Какво искаш от мен” и без да се замисля аз казах”Искам да се оженя за теб”
    -Какво отговори тя?
    МЙ-Скандала спря и преминахме на друго настроение.Не вярвам ,че брака трябва да е романтичен ,даже не вярвам,че трябва да е обграден от романтика.Макар да споделяте живота си това не означава ,че ти трябва станеш мен или аз да стана теб.Всеки си е самостоятелна личност и двамата заедно се радвате на компанията си и се забавлявате.
    -Някой не ти ли каза-Човече да не си луд ,не го прави”
    МЙ-Доста .Те още казват това.Но аз не съм се оженил по принуда .Ожених се за човека който исках .Така ги виждам аз нещата.Докато живееш с този човек щастлив ли си ?Ето това е правилния въпрос.(тука последното изречение не го разбрах и за това не го превеждам)
    -Влюбен ли си?
    МЙ-Да влюбен съм .
    -Как свършва любовта.Какво означава това за теб?
    МЙ-Преди да срещна Бурчин аз бях типичен млад бунтар,непокорен малдеж.Гледах на брака като пречка да правя това което искам ,да бъда този който искам.Но това (брака ) е баланс.Аз научих,че заради този който обичаш ще се научиш да премахваш негативи които толкова мразиш.
    -В допълнение вие израснахте заедно ,това не ели вярно?
    МЙ-Да ,да намерите златната среда ,защото вече не си сам.Научаваш се да правиш компромиси и да продължаваш на пред.
    -В реалния си живот ти като героите които играеш ли си,мъж,който ссе влюбва един път ,мъж за една жена?
    МЙ-Аз се ожених за последната любов в моя живот преди 5 години и от тогава не съм обичал друга.
    -Когато се женеше мислеше ли си”Аз съм млад мъж ,това сега означава ,че няма да спя с никоя друга жена”?
    МЙ-Това е нещо което всеки мъж си го мисли.Ако ти казват нещо друго те лъжат.
    -Когато сте заедно какво обичате най-много ?
    МЙ-Да идем на почивка в чужда страна.
    -Като къде?
    МЙ-Далечния Изток,Европа.Няма значение къде.аз не съм човек който почива много ,но когато сме извън страната на почивка е много по –забавно.
    -Какво притежава тя ,което на теб ти липсва.
    МЙ-Търпение.Искам бързо да направя нещата.


    сп.”Elle” - юни 2012

    А току-що плеснаха това на официалната му страница... Абе, какво се опитват да ни внушават напоследък... ИДИЛИЯ ЛИ?
    Ядец...


    72659_213000855491428_345769057_n

    537849_213000865491427_2047265049_n

    Особено втората... фотошопска коса и лице на мумия...
     
    Top
    .
  12. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте момичета!

    561623_469922249740480_2022354663_n

    Хубава вечер ви пожелавам!
    Толкова много сме изчели за Мурат,а и сигурно ще четем още,но според мен такава глупост рядко се среща.За мен това е за съд.Не може просто ей така да се хвърля в пространството нещо,което никой друг,освен в главата на този драскач,се е случило.Аз не вярвам,поне докато не ми покажат поне една снимка,с която да докажат казаното.Отвратително е така да се пише за хората.А ако това го прочетат родителите му.
    А колкото вярата в съдбата - да,и ние и вярваме донякъде.Но когато нещо ти пречи променяш го,т.е.съдбата се променя.Явно Мурат още не го е осмислил.


    539728_528212193868869_1473071273_n

    Ей така като начало.
     
    Top
    .
  13. muratuba
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ПО ВРЕМЕ НА ЕДИН СКАНДАЛ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯМ...
    А, Брато, още тогава скандали...
    И забрави, че в най-първото си интервю беше казал .... че чак на деветия месец от запознанството им се е Флюбил...
    АМа нета ме изхвърля, та не мога да го намеря...


    Брей, че къса памет и удобна!!!!
     
    Top
    .
  14. ivayani
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    307409_442352735837619_1878687882_n
     
    Top
    .
  15. muratuba
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    А това преди 5 години... прави 2007 ма...
    Жалко, инженера не може и да смята...
     
    Top
    .
741 replies since 9/2/2013, 10:10   16346 views
  Share  
.
Top
Top