МУРАТУБА ~ ТЕМА 121

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    1,498
    Reputation
    +3,145

    Status
    Offline
    543755_396647443720566_112663305452316_1159751_1134215149_n547508_396556567062987_112663305452316_1159246_1649342401_n
     
    Top
    .
  2. petiab
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Nina_89 @ 30/5/2012, 20:59) 
    Според мен това интервю е по скоро за замазване на очите и прикриване на техните видимо влошени взаимоотношения. Говори, че тя е единствената, че много я обича и т.н. неща, които се повтарят отново и отново интервю след интервю <_< . Защо пък един път не ги попитаха защо живеят разделени, защо излизат поотделно, защо и двамата не си носят халките, ами все питат как са се запознали и как той видял в нея единствената жена. Имам чувството, че единственото ново е фотосесията му.

    а, и това че я ревнува,леле голям виц
     
    Top
    .
  3.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    ღTina Ulusoyღ

    Group
    Administrator
    Posts
    3,657
    Reputation
    +7,464
    Location
    London

    Status
    Offline


    В Шотландия съм, в Шотландия съм.
    Дето се вика...
    Айде, чао, довиждане, лека нощ, приятни сънища, мерси. :woot: :lol: :lol: :lol:
     
    Top
    .
  4. petiab
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Дидке,защо не предаваш на живо,какво става на срещата?
    Направи 3-4 директни включвания джанъм!
    Предлагам пловдивското лоби във форума да спретне едно "Империята отвръща на удара" :woot:
    АНЕТ ,НИНА И ПЕТЯ- ТРИО БЪЛГАРКА
    Ако има още някоя филибарка да се сбажда,желателно е да може да прави палачинки :woot:
    Аз от своя страна ще предоставя снимков материал на посещенито на холивудските звезди в Пловдив:Стивън Сийгал,Жан Клод Ван Дам,Ал Пачино и не сесещам кои още се бяха домъкнали тука. :woot:
    Да видим кой е по-велик Холивуд или някой си МЙ!
    Ако и с това не ви събудя и аз ще си лягам!
     
    Top
    .
  5. anet_88
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мили момичета,
    Минавам само да ви поздравя!
    Иве,
    Да ви е живо и здраво внучето! Да радва всички със слънчевото си детство, което му желая от сърце!!!

    happy_sunwinnie

    Иве, за теб pic_bg_300


    Тине,
    Успеха ти не е изненада за никого! Щастлива ваканция!
    Момичета хубаво е, че ви има, за да се поуспокоя и да не сгреша при оценките.... Мурат ми бръкна отново във здравето......флюююбен в жена си.....?????? Ай, каква изненада......
     
    Top
    .
  6. Nina_89
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (petiab @ 30/5/2012, 22:33) 
    Дидке,защо не предаваш на живо,какво става на срещата?
    Направи 3-4 директни включвания джанъм!
    Предлагам пловдивското лоби във форума да спретне едно "Империята отвръща на удара" :woot:
    АНЕТ ,НИНА И ПЕТЯ- ТРИО БЪЛГАРКА
    Ако има още някоя филибарка да се сбажда,желателно е да може да прави палачинки :woot:
    Аз от своя страна ще предоставя снимков материал на посещенито на холивудските звезди в Пловдив:Стивън Сийгал,Жан Клод Ван Дам,Ал Пачино и не сесещам кои още се бяха домъкнали тука. :woot:
    Да видим кой е по-велик Холивуд или някой си МЙ!
    Ако и с това не ви събудя и аз ще си лягам!

    С теб съм :lol:gif
     
    Top
    .
  7. m1ra
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Охо, дотъркалях се вече вкъщи. И аз по ред:
    Тине - ти си наша гордост!
    1. Жив и здрав рожденник, Иве! Много да ви слуша и радва!
    2. Второ, на симпозиума си беше отговорна работа. Дидка ми даде указания, провери ми настройките дали не са кривнали от правата линия / различна е от правия тигел/
    3. Взехме решение да пратим букет на бу. От анимации.ком естествено.
    Останалото - утре.
     
    Top
    .
  8.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    1,498
    Reputation
    +3,145

    Status
    Offline
    За букетчето-подкрепям с две ръце и нека,моля, да е по-големичко ;) :lol:

    От мен лека нощ, момичета! :wub: :wub: :wub:

     
    Top
    .
  9. tetina1
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Най-нов регистриран-DemirD.Сега вече се затруднявам за етимотка и поздрав ;)
    Демире, чети назад и ще разбереш какво ти мислим :P
    Добре дошьл,при нас няма скука :wub:
     
    Top
    .
  10.     +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    545184_411237108917045_1811296108_n

    Лека нощ и от мен!
     
    Top
    .
  11. tonkayankova
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здрвейте,
    Редовно ви чета, но пиша много рядко. Прочетох отчасти инервюто на Мурат и ми се развали настроението. Не мога да разбера как е възможно в продължение на няколко години този човек да занимава читателите и феновете си със своята неземна любов и с жена си. Дори и да е вярно, нека да се радва на щастието си. Това е много лично , пък и всички го знаят.
    Той е много талантлив и почитателите го обичат за това, а не за кого е женен. В това отношение жена му (никак не ми е симпатична), но не говори за тяхната красива и рядко срещана любов.
    Каква голяма разлика от Туба, която никога не занимава хората с личния си живот.
     
    Top
    .
  12.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    8 guests, 24 members 0 Anonymous Members [ View Complete List ]

    >didoka45 >galq >mima111 >m1ra >lirio1 >liliq >janet1499 >DemirD >ema40 >tonkayankova >tetina1 >Ina MT >Nina_89 >makolm >malina valova >Dori >t1n43t0 >timbaloid >petiab >geri iv >Nasko44 >iss0o >emili@60 >anet_88

    Тине,проверката е висша форма на доверие. Затова и аз проверявам и отразявам кой е тук.Даже че учудих,че Мира е на линия. Те със Зико като запрашиха на околовръстното,че уж са объркали пътя.Така ме доядя,ми що не са ме взели и мен.Много исках и аз да видя бурка,но сега имам снимка,направена от тях.Та вече ми мина.Ето б на околовръстното. То затова ли Мурат, много ревнува...бурка .

    6vqspb1evwy3bpev

    Тоалет ли бе да го опишеш,тоалет ли бе да го разкажеш.
     
    Top
    .
  13.     +1   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    QUOTE (tonkayankova @ 30/5/2012, 23:15) 
    Здрвейте,
    Редовно ви чета, но пиша много рядко. Прочетох отчасти инервюто на Мурат и ми се развали настроението. Не мога да разбера как е възможно в продължение на няколко години този човек да занимава читателите и феновете си със своята неземна любов и с жена си. Дори и да е вярно, нека да се радва на щастието си. Това е много лично , пък и всички го знаят.
    Той е много талантлив и почитателите го обичат за това, а не за кого е женен. В това отношение жена му (никак не ми е симпатична), но не говори за тяхната красива и рядко срещана любов.
    Каква голяма разлика от Туба, която никога не занимава хората с личния си живот.

    За този пост Тони/нали може така да те наричам/ получава една българска роза,не като букета, дето ще изпратя на бур.

    gif
     
    Top
    .
  14. liliq
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    bscap136



    Лека и спокойна нощ404352_272926522757227_141239019259312_677767_1485304847_n
     
    Top
    .
  15.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    А сега да се залавям с нещо много хубаво. На нашата Ива днес внукът и навършва 3 годинки.Празник в семейството на Ива и празник и на нашият форум. Когато има такива хубави поводи ,всички празнуваме.

    Иве,Честит Рожден Ден на най-малкото ти слънчице!
    Да е здраво, да е умно, да е силно, да е с усмихнато личице!
    В детската градина да има най-отличните резултати!
    Да е гордост за баба , мама , за тати,за кака и за леля!
    Наздраве!



    gif


    За Ива bfi1269243786i

    Иве,букетът ти го донася Кенан,но малко се е спитчил.Така е като го даваш на разни манекенки.
     
    Top
    .
735 replies since 20/5/2012, 17:35   14598 views
  Share  
.
Top
Top