МУРАТУБА ~ ТЕМА 121

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. malina valova
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте ,момичета!Иве да ви е жив и здрав малкия юнак да расте весел и безгрижен и да ви носи само радост!mickey-mouse-happy-birthday Ох този Мурат бе, пак подхвана старата песен, това интервю направо ми попари вдъхновението от няколко месеца насам ,колкото и върла оптимистка да съм, това повтаряне като развалена плоча ,ме изнервя. :angry: Как да вярвам че госпожа французойката не е ревнива ,това знаем много добре ,че не е истина а Мурат няма нужда да се пише ревнив ,едва ли някой ще си прави труда да се занимава с благоверната му .Човека както винаги говори каквото трябва, а не каквото действително иска да каже,жалко,вече си мислех, че му е дошъл умът в главата. :sick: Муратуба твоята интерпретация на интервюто ми допада повече .TulipaХубав ден на всички!557442_344051872313412_2051814082_n
     
    Top
    .
  2. liliq
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Иве, да ти е живо и здраво внучето!Да расте щастливо и обгърнато с много обич!jpg

    Ех,Мурате,Мурате...добре си си научил урока... и след толкова години... пак същите приказки...ама и ние...търсим останалите 999/1000 части от истината между редовете... nonono

    Рея,Муратуба за вашия оптимизъм, с който ни зареждатеanimated202

    Тинче, хайдеее... заслужена ваканцияanimated157


    Приятна вечер на всичкиpng