МУРАТУБА ~ ТЕМА 118

Честит рожден ден, Мурат!

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. iva81
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Момичета, невероятни сте!

    А сайта, който пуснахте с клиповете много ме развесели и ме накара да се усмихна широко, тъй като ми напомни за една лична история, ако позволите да я разкажа - кратка е.
    Когато започнаха да рекламират по нова "Аси" и мъжа ми ми обясняваше как това ще бъде супер сериал. Аз бях гледала "Мелодията на дърцето" преди това и се бях зарекла, че Аз повече сериал - никога в живота си, тъй като си бях изплакала очите. Ламията "Спаска" почваше да реве и аз по нея, а както някои знаят, тя не спря през цялото време.
    Та обяснява ми той - как Аси щял да бъде супер - от къде знае - не знам. И гледам аз Мурат на рекламата, като го барнали в една синя ризка - тип текезесарка, един изблещен такъв и му казвам на благоверния, че тоя мангал, ама баш никой нема да го гледа. Изтегли ми той първите 9 серии, защото аз упорито отказвах да гледам и ме проверяваше гледала ли съм ги... Един Петък вечер си казах, да не ме тормози, ще седна да видя какво пък толкова има, че ми яде душата дни на ред. И момичетааааааааа, като се подкарах, та до 12ч. на другия ден. Вече така се бях зомбирала, зарибила и т.н, че открих и форуми и чудеса. И се започна: хранеше ни пицарията до нас, кучето като чуеше музиката на "Аси" и изхвърчаше с 200 с от стаята, защото не разревах муха да бръмне. Хубави дни бяха!!!!
     
    Top
    .
  2.     +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    QUOTE (Ina MT @ 20/4/2012, 19:48) 
    С няколко думи , Томриш е била гост на предаването Хабер турк. За първи път говори за живота си и борбата за оцеляване. след преодоляване на болестта Р...Привлякла е вниманието с прическата си / вследствие на химиотерапиите/Разказала за новите си проекти. До сега се е занимавала с истор.събития за 60/70 и80тте ,сега обръща внимание на последните десет години. подготвя сериал "Изгубеният град" с нови лица в главните роли ,които вече взимат уроци.Прави се подготовка за филм за пролетта на 2013 по сценарий на Нилгюн за Мадимак Хотел /явно е ист. събитие известно като Сивас Катлъйамъ/ Сивас не знам точно как ще се превежда нещо като замазване/боядисване шпакловане и ли пък е име, Катлъйами- касапница/погром/. За главната роля Туба . Филмът започва с голям пожар в хотела с масово избиване. Проследява се съдбата на оцелялото момиче при пожара и многото човешки съдби свързани със случая. Имало много масови сцени/

    Инка, слънчице, благодарим ти за пореден път! Да не ти казвам гутльо какво ми преведе.
     
    Top
    .
  3. brizche
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (linaa @ 20/4/2012, 20:14) 
    :o: :o: :o: :o: :o: Бризче...ти си уцелила десятката(ей,моме...ти да не влизаш тайно в бара :lol: )Мечтите ни,смесени с реалността в очакване на близко бъдеще :o: :o:

    Спокс, душо муратубова, за да влезем у туй "нещо"- даже и да имам там квото е нужно- кодове и пароли- ми трЕбет неколко часа да се опраИм из лабиринтите на тоз форум. Скоро нЕма как да се случи!
    Брях ама аз още се чудим- у сичкото турско форумско "нещо" се оправям- тука, сестро, мигам на парцали и не моем да хванем кво да праИм. :wacko:
     
    Top
    .
  4. linaa
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    Иваааа...травмирала си кучо,бе момиче :lol: :lol: :lol:
    На мен децата ми казваха,че съм в секта АСИ :lol: :lol:
    А мъж ми все ме питаше какво гледам и аз все едно и също Аси,та Аси...и той взе да повдига вежди :lol: :lol: 10 часа съм будна,9 часа гледам Аси...та после взех да му викам...Ами,гледам си нещо :lol: и аз па Аси :lol:

    Миме,как го преведе Ина за касапница и погром,през Гугъл я излиза ,че главната героиня още първа серия си е отворила месарница :lol: :lol: :lol:
     
    Top
    .
  5. nikykotceva
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    Времето хубаво,животът прекрасен :D :D :D ,
    ето и с момичетата от Unlimited Bulgaria се видяхме :) :) :) ,
    сега ако ми звъннат и от Лондон :wub: :wub: :wub: -супппееерррррр :woot:
    havagzl
     
    Top
    .
  6. linaa
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (brizche @ 20/4/2012, 20:30) 
    QUOTE (linaa @ 20/4/2012, 20:14) 
    :o: :o: :o: :o: :o: Бризче...ти си уцелила десятката(ей,моме...ти да не влизаш тайно в бара :lol: )Мечтите ни,смесени с реалността в очакване на близко бъдеще :o: :o:

    Спокс, душо муратубова, за да влезем у туй "нещо"- даже и да имам там квото е нужно- кодове и пароли- ми трЕбет неколко часа да се опраИм из лабиринтите на тоз форум. Скоро нЕма как да се случи!
    Брях ама аз още се чудим- у сичкото турско форумско "нещо" се оправям- тука, сестро, мигам на парцали и не моем да хванем кво да праИм. :wacko:

    Ти само кажи кво ти е на сърце да правиш ...ние ще ти обясним :lol: Нали знаеш де е Add Reply,това дето слагаш в него е трепач...от там нататък ни го мисли.Ние сме тук и ръкопляскаме.па и да объркаш некое копче...кво,най много да ни докладваш я на модератор ,я на админ :lol: :lol:
    Ще уредя да си затворят очите :lol:

    QUOTE (nikykotceva @ 20/4/2012, 20:31) 
    Времето хубаво,животът прекрасен :D :D :D ,
    ето и с момичетата от Unlimited Bulgaria се видяхме :) :) :) ,
    сега ако ми звъннат и от Лондон :wub: :wub: :wub: -супппееерррррр :woot:
    havagzl

    Нема кой да му звъни от Лондон,она се прибра у квартало.Вече са се видяли :lol:
     
    Top
    .
  7. m1ra
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    427156_10150673613071885_109074956884_11656167_1187340428_n
     
    Top
    .
  8. linaa
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


     
    Top
    .
  9. nikykotceva
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    536476_420083064669742_305579969453386_1592240_1281230979_n
     
    Top
    .
  10. linaa
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    jpg

    jpg

    jpg

    jpg
     
    Top
    .
  11. nikykotceva
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    575486_411920018819380_305579969453386_1573368_70765896_n
     
    Top
    .
  12. nikykotceva
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    jpg67da84e89c0862a255ace50

    543171_10150719221249232_226549074231_9678920_1302626866_n

    Лека нощ
     
    Top
    .
  13.     +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    MURAT%20YILDIRIM%20(51)
    Тук Дони му поднесе подаръка и той отвори само кутията с плакета.Това е мойта ръка с монетата. Той не отвори малката кутиика,аз я отворих/сега си спомних,като видях снимата/,но когато видя монетата беше много изненада, а Марата му каза,че е сребърна със златно покритие.След това му подадох плакета и той се снима с него. Колко моменто ми се губят. Аз все още съм под впечатление от срещата с Мурат и затова и по малко пиша,но Ви чета.
     
    Top
    .
  14. asipink
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    www.youtube.com/watch?v=KtAHccmWGbw&feature=email for my Bulgarian friends ...for good night,,
     
    Top
    .
  15.     +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    QUOTE (asipink @ 21/4/2012, 01:22) 
    www.youtube.com/watch?v=KtAHccmWGbw&feature=email for my Bulgarian friends ...for good night,,

    [IMG][/IMG]
     
    Top
    .
736 replies since 18/4/2012, 17:42   18849 views
  Share  
.
Top
Top