МУРАТУБА ~ Тема 159

ASI & DEMIR FOREVER

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10330407_10203681868071787_5058064090575400030_n

    10968305_10203681868151789_2663986283406545380_n
     
    Top
    .
  2.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10968316_1536537029953746_4167469121610163325_n

    10984266_1536537033287079_6179844717984748995_n

    Арабски фенове са окупирали снимачната площадка на КПА. Снимали са в Румели Хисар.
     
    Top
    .
  3.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    11001888_612393568906652_406666696526784065_n

    10989174_612393575573318_8577902444522989108_n
     
    Top
    .
  4. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Merhaba
     
    Top
    .
  5.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    buketi1%20(11)

    Малинка,не съм те забравила. Честит Рожден Ден на патерица! Нека в очите ти има сълзи на радост,нека да си здрава,все така позитивна,усмихната ! Нека всички пожелания към теб ,за рожденият ти ден, да се сбъднат!

    Боже Тинче,каква красота. Пъстра,свежа,ухаеща на пролет. Иска ми се вече дърветата да не са отрупани със сняг, а с бели цветове. Да жужат пчелички,да летят пеперуди и т.н. Да не се вживявам толкова,че от други ден пак ще ни налегне студът.
    Чак ми се прииска да хапвам горски ягоди. нещо много лирични го изкарах.

    За теб Тинче.Мима може само да се облизва.
    58773673_klubnika_11
     
    Top
    .
  6.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    ღTina Ulusoyღ

    Group
    Administrator
    Posts
    3,657
    Reputation
    +7,464
    Location
    London

    Status
    Offline
    Реших да не сме вече толкова Флюбени и Валентинени. :lol:
    И, понеже идва пролетта (нали така казват около Трифон Зарезан), рекох да сме пролетни. ^_^

    П.П. Ако ви идва светъл сивият шрифт, болдирайте написаното с бутонче В над полето за писане. Ето така ще изглежда.
     
    Top
    .
  7. ivayani
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Много красив и банера и цветовете.Тине,благодаря!

    www.facebook.com/video.php?v=838413379564875&fref=nf


    Интервю с Мурат Йълдъръм за предаването 10 LAR - 13.02.2015 - BG sub

    Благодарим за превода на LiLiSy

    Наистина е променен Мурат.И сега разбираме,че първият му сериал бил АСИ.Явно бурята в сърцето му отминава.
     
    Top
    .
  8.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Много приятно интервю. Мурат е освободен и леко води диалога. Ако превода е буквален, къде остана Бурята...., дето го отвя....и за която не спираше да говори. Тук казва, че кариерата му започнала с Аси. Колко дълго чакахме това признание. Браво Мурат, сега вече ясно си личи, че никой не ти нарежда какво да говориш и кого да възхваляваш. А освен това явно е, че там се чувстваш добре и сред приятели.
     
    Top
    .
  9. tonkayankova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Много свеж и пролетен банер. Създава настроение.
    Много е променен Мурат. Като визия и интервютата са вече различни. Хареса ми интервюто.

    Лека нощ!

    post170543_img1_3
     
    Top
    .
  10.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро!

    Спокоен ден, спорна седмица!

    Пролетната премяна е прекрасна, благодаря ти, Тине!

    Амнезията на Муратчо явно е излекувана, започна да си спомня и за друг филм освен "Буря".

    Показвам ви нещо интересно, "Целувката" на Густав Климт направена върху два банана...

    241369z

    По кафенце за да сме бодри.

    24w6lit
     
    Top
    .
  11.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    10897018_914164968634303_1825369688499908238_n

    10989164_964565993554955_5650445388601341470_n

    Добро утро!
     
    Top
    .
  12. ivayani
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted




    Добър ден!Спорна седмица!
     
    Top
    .
  13. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    du6yyAIci
     
    Top
    .
  14.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    B9z_Xm_QIg_AATA2l

    varna_2
    Турция вчера беше разтърсена от трагедията на едно 20-годишно момиче. Остава последен пътник в маршрутката, с която пътува. Шофьорът я изнасилва, а след това с помощта на баща си и свой приятел я наръгват с нож, заливат с бензин и изгарят. Драматичен проблем за турското общество, който беше поставен и в сериала КВФ. За тези, които се интересуват, публикувам реакцията на Берен Саат на случилото се, която днес беше споделена от много известни личности.

    SPOILER (click to view)
    beren_ozgecan

    Берен Саат

    Тази вечер човек не може да заспи. Сълзите пълнят очите ни, преливат и се стичат по лицата ни. Какво ще променим, ако отново излезем на „Таксим“? В тази страна с всяка изминала година жената се цени все по-малко. Знам, че ще става по-лошо. Тези проблеми отново ще се подценяват, отново вината ще бъде търсена в жените, отново ще бъдат намерени оправдания. Деградацията ще продължи. Чувството на отвращение и погнуса ще остане.

    В моята страна е трудно да си жена. Още по-трудно е да си красива жена. Гледам това красиво лице днес и спомените нахлуват в главата ми. Момчетата, които вдигаха полите ми в началното училище, неприличните подхвърляния, които ме съпровождаха по пътя от училище до вкъщи, бързите стъпки, с които се прибирах нощем, книгите, които притисках към гърдите си, за да ги прикрия. Таксиметровите шофьори, които си наместваха огледалата, за да могат да ме оглеждат на задната седалка, съучениците, които ме тормозеха, защото отказвах да изляза с тях, мръсните думи, които ми говореха, когато ми се обаждаха от домашния си телефон, лицето на онова 15-годишно момче, което ме преследва до дома ми и ми показа еректиралия си полов орган, изтичването ми вкъщи с треперещи ръце при вида на тази гледка, мълчанието, страха да го споделя с когото и да е, скандалът, който вдигнах на един телевизионен шеф, който опипваше задните ми части по време на официална вечеря, партньорите ми, които не можеха да преглътнат факта, че искам да се разделим, боричкането ми с един актьор, който по време на приятелско събиране нахлу в тоалетната и започна насила да ме целува. Делото за използването във филм на тайно заснетия профил на гърдите ми. Новината, която излезе днес, че са ме заснели с отворен цип на панталона. Каква страхотна новина! Това са хора, които нямат никакво уважение към жената, нейното тяло, нейния избор, нейните права. Въпреки всичко това напоследък си казвам, че съм късметлийка. Все съм се разминавала на косъм. Още не са ме изнасили, не са ме наръгали с нож, не са ме пребили до състояние на кома на автобусната спирка, не са ме нарязали на парчета и натъпкали в куфар, не са ме поляли с бензин и изгорили. Престъпление е да си затваряш очите за ставащите около теб престъпления. Някой ден ще ти потърсят сметка за това. Наш дълг е да защитаваме живота и правата на всеки човек, независимо от неговия пол. Надявам се, че Озгеджан, ще спи спокойно с мечтите си, забравяйки за своя последен ден.

    www.facebook.com/gonul.dokgoz?fref=ts
     
    Top
    .
  15. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    На фона на това,което е в Турция,се чудя,как тук има още хора,които искат да живеят там.Имам предвид наши сънародници,които незнам защо се наричат турци,като до девето коляно рода му е роден тук.Харесвам Истанбул,само него съм видяла,но това,което виждам и чета направо ме потриса.За какво общество говорим.Браво на Берен - много истинско и лично е разказала за себе си и отношението към жените там.Явно,затова и по-известните хора не се задържат много във страната.



    Имайте прекрасен ден, седмица, пълна с постижения и най-много да искате да се наслаждавате на всеки миг от живота, като например по-добри помисли за всеки, защото ние не знаем със сигурност дали има някакво "утре

    SPOILER (click to view)
    Va doresc o zi minunata, o saptamana plina de realizari si cel mai mult va doresc sa va bucurati de fiecare clipa din viata, cum considerati fiecare ca e mai bine, pentru ca nu stim sigur daca exista vreun "maine"


    Murat in twitter:
    "Обръщам се към майките и бащите.. Не вземайте в прегръдките си невръстните си синове, казвайки им: "Нека моят син да порасне голям, красавец да стане, живота си да живее, сърцата на момичетата да нарани.." Смеейки се, не го правете пред дъщерите си, не възпитавайте, не би трябвало да възпитавате така синовете си.. Така синовете ви растат привилегировани и започват да виждат момичетата като предмети, като машини, като сексуални обекти и после им навреждат по много жесток начин. И после когато си имат вече свои деца е много вероятно да навредят и на своите собствени дъщери със своите възгледи. И затова всички майки и бащи, които възпитават своите синове да ги възпитават в уважение и състрадание не само към жените, но и към всичко друго около тях. Така трябва да ги възпитавате, че да виждат всички момичета като свои сестри и да се научат да се самокритикуват. Обществото ни така би се излекувало.."


    Edited by ivayani - 16/2/2015, 13:38
     
    Top
    .
741 replies since 13/2/2015, 10:00   14388 views
  Share  
.
Top
Top