МУРАТУБА ~ Тема 156

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. malina valova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добър ден! :wub:
    10492404_750980384953890_8441791814501583320_n
    Прочетох внимателно статията ,в общи линии е това ,което и ние знаем ,което преди време беше написано и в сръбската.
    Докато четях ,си мислех, какъв ли натиск от страна на клана Телзи е понесъл Мурат, едва ли можем да си представим точно колко трудно е било за него всичко това .
    Много пъти го критикувахме през годините -че е нерешителен , че е предал Туба ,че е загърбил любовта ,че се е продал за повече облаги в личен план и кариерата си и още заради много други неща.Аз лично, за себе си го казвам- не съм била права да го съдя, не му е било лесно,това се виждаше и от начина по които изглежда напоследък .Всъщност, това напоследък ,си е май през целия период на брака му с харпията.
    Както по горе написа и Тони ,дори и половината от това което знаем да е вярно, нещата са страшни .
    Толкова страшни и грозни,че дори не ми се коментират .Отдавна вече всичко сме казали,отдавна всичко ни е ясно, а което не е било,лека полека излиза на бял свят .Със сигурност ,сега след развода ,ще научим и повече детайли от мистерията сем.Йълдъръм . Да се надяваме ,за доброто на Мурат ,всичко това да остане в миналото и той да започне да живее живота,който заслужава .
     
    Top
    .
750 replies since 1/7/2014, 07:53   19429 views
  Share  
.
Top