МУРАТУБА ~ Тема 151

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. muratuba
        +1   +1   -1
     
    .

    User deleted


    1521709_340558799415567_1957399161_n

    Може ли успехът така изцяло да промени
    човешко същество между
    две последователни зазорявания?
    Може ли да накара човек
    да се чувства по-висок,
    по-жизнен, по-хубав,
    необичайно надарен и несломимо сигурен
    с увереност, че именно така
    ще протича животът ми оттук нататък?
    Да, при нея може. И ГО ПРАВИ!

    Защото не е достатъчно умът да е силен.
    Основното е да можеш добре да го използваш!
    Тя и това прави безупречно.

    Защото е опознала
    най-великото нещо -
    болката и радостта във всичките им значения...


    В потвърждение на горните ми мисли малко цитати...

    От интервю от Сабах, преди излъчването на ПС:

    Любовта ви намери отново ... В сериала „Пленителката на сърца” и филмът Питай сърцето„ има любов. Каква е последователността на любовта в тези проекти?

    Във всеки филм или сериал има вплетена любовна история. Но що се отнася за филма и сериала има разлика в периода и времето. „Питай сърцето си” е исторически филм. И за това любовта е във време, в което развитието на технологиите не е напреднало и светът не е така глобализиран. Есма е момиче от черноморския регион. Там тя се влюбва в един мъж и иска да омъжи за него. Тя няма друга цел. Докато си представя това, тя научава, че мъжът, в който е влюбена е християнин. Въпреки, че това не променя нищо за Есма, води до трагичен край и тази любов се превръща в легенда. В „Пленителката на сърца” момичето е циганка. Превръща се в „дама”. По време на това за нея не е важно какво изживява и заради случващото се тя открива, че се е влюбила.

    Имаше ли в този процес на търсене на ромската култура изненади за вас?

    Циганите не са прекалено строги. Например ние изживяваме нещо лошо през деня и това напрежение ни следва. Но те му обръщат гръб и заминават. По-умни са и имат няккаси по-спокойна представа за живота. Но четяйки историята им бях много натъжена, защото са прогонвани отвсякъде. Знаете имигрирали са от Индия до Европа в Средновековието. Естествено в този период схоластичното мислене е доминирало в Европа. Плюс това имало е ясно изразена класова разлика между селяни и благородници. Цветът на кожата е бил много важен, защото е бил знак за благородническо потекло. Циганите, естествено са били тъмни, те са танцували, предсказвали бъдещето. Били са против схоластичното мислене. Обвинявани са във вещерство. В Европа не ги взимали на работа, защото са се местели често. Не получавали хляб и оставали гладни.

    Какво е положението в настоящето?

    Мисля, че и сега са игнорирани. Всъщност те са третирани като странници. Например – снимаме в Nişantaşı, където продавам цветя между колите. Обикновено не ме гледат в лицето и ме игнорират без да ме погледнат в лицето. Това е болезнено.

    Каква е връзката с феновете ви? Как пазите баланса във връзката ви с тях?

    <i>Очевидно ме питате за нещо, за което не съм мислила никога. Държа се абсолютно инстинктивно и всичко се получава естествено. Нямам стратегия. Не си мисля как трябва да се държа или каква трябва да бъда. Имам приятен диалог с феновете си. Става дума за това как да общуваш правилно. Ако успееш да създадеш добър диалог тогава няма никакъв проблем. Когато вървя по улицата някои ме поздравяват, а други искат да говорят с мен. Например, когато снимките започнаха някои фенове дойдоха и искаха да ми пожелаят късмет, донесоха ми шоколад. Седнаха в едно кафе, за да не ни безпокоят. До вечерта успяхме да намерим време, за да пог&%2

    поговорим с тях и имахме много приятен разговор.

    От другите вие сте възприемана като звезда. Имате голям брой фенове на широк спектър от географски ширини. Какво мислите за това?

    Да наистина създало се е такова впечатление като за звезда, но аз самата никога не съм се възприемала по този начин. Всъщност не съм заинтересована от тази част на работата. Започнах да играя, защото харесвах тази работа. Ако харесвах някоя друга работа нямаше да го направя. И за това у мен не се е създало впечатлението, че съм звезда. В съзнанието си нямам такава мисъл и за това не се държа като звезда.

    SPOILER (click to view)
    60836_523763914308230_1082948164_n


    1526904_657497290939659_994820941_n
     
    Top
    .
735 replies since 24/12/2013, 20:22   15740 views
  Share  
.
Top
Top