МУРАТУБА ~ Тема 146

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    6468901k

    6468904x
     
    Top
    .
  2.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Съжалявам, че сме се повторили с Весето, но при мен само първата снимка се отваряше, затова пуснах допълнителни.
     
    Top
    .
  3.     +1   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    İşte Tuba Büyüküstün'ün ikizleri!...
    Son olarak ‘20 Dakika’da oynayan Tuba Büyüküstün, sır gibi sakladığı 1,5 yaşındaki ikizleriyle yazın ilk görüntüsünü verdi.


    163_307a1

    21.08.13 09:30 | 4311 kez okundu
    Karşınızda Tuba'nın ikizleri

    Kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak ve 1.5 yaşındaki ikizleri Maya ve Toprak ile Bodrum'da tatil yapan Tuba Büyüküstün, önceki gün Gümüşlük'te ortaya çıktı.

    TUBA BÜYÜKÜSTÜN BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLENDİ (VİDEO)

    Magazin basınından uzak kalmak için her türlü önlemi alan Büyüküstün, çocuklarıyla birlikte görüntülenmekten kurtulamadı. Sabah erken saatlerde Gümüşlük'teki Melengeç Restorant'ın önünde denize giren ailede keyifler bir hayli yerindeydi. Tuba Büyüküstün suyun içinde Toprak ile oynadığı sırada, baba Onur Saylak'ın Maya'yı suya batırıp çıkarması renkli görüntülere sahne oldu.

    "20 DAKİKA"DAN BİKİNİLİ FİNAL (VİDEO)

    Gazetecileri fark eden Saylak, eşine fotoğraflandıklarını söyleyince tedirgin olan çift, buna rağmen renk vermedi. Mankenlere taş çıkaran fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Büyüküstün, güzelliği ile çevredekileri mest etti.
    http://www.sacitaslan.com/magazin-iste-tub...leri_83740.html

    SPOILER (click to view)
    21.08.13 09:30 | 4311 пъти чете
    Tuba пред близнаците

    Той е като плейър и 1.5-годишни близначки Мая и съпругата му, Почитай Saylak земята и хавайски ваканция Tuba Büyüküstün, Gumusluk се появи по-рано през деня.

    TUBA гледка Büyüküstün Bikini (ВИДЕО)

    Büyüküstün всички предпазни мерки, за да стоят настрана от жълтата преса, се показват заедно с децата си да избягат. Melengeç Gümüşlük в морето рано сутринта пред семейството Restorant'ın беше на значително удоволствия. Tuba играе с глина във водата на баща Büyüküstün фигура потопени във водата е най-пъстри сцени на Honor Saylak'ın Maya.

    "20 минути" от крайните Bikini (ВИДЕО)

    Журналистите, които забелязали Saylak, която разстроена жена му му разказа fotoğraflandıklarını двойка, все още не е цвят. Büyüküstün камък, който привлича цялото внимание модел във физиката, бе очарован от красотата на минувачи.
     
    Top
    .
  4. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    image6468900y
    НЕЗАБРАВИМ ,ЕДНАКЪВ ЖЕСТ !

    ТОНИ ,НАШЕТО ЩЕ БЪДЕ ,КАТО ВЪВ ВИЦА ,"НА КОГО ПРИЛИЧА ДЕТЕТО ,ЖЕНО ,А ТЯ ,И ДА ТИ КАЖА ,НЕ ГО ПОЗНАВАШ ??.. :D :D :D :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  5.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    BSLvESWCIAAngqv

    BSLvYEXCIAAPffD
     
    Top
    .
  6. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ей,най-после.Прекрасни дечица.Да са живи и здрави.И знаете ли - не ме интересува на кого приличат.Щом са вече големи и красиви.Нека Бог реши какво ще стане след време.а сега да ръстът и се радват на прекрасното си детство.

    image

    Цяла Туба е тук.От снимката,която Цецето слегаше в клипа за рожденния и ден.С
    бялата блузка.
     
    Top
    .
  7. Svetlina
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Пораснали са хубавиците.
    Тоя О защо се е накичил като коледна елха-обица на ухото, пръстен на лявата ръка,по две гривни на всяка ръка +рядка брада= нямам думи.

    Това е от туитъра на Мурко, преведено от гугъла
    QUOTE
    Günaydın.Bazı haber kanallarında trafik kazası geçirdiğime dair çıkan haberler yanlıştır,gayet iyiyim..sevgiler..

    QUOTE
    Новината, че имахме пътнотранспортно произшествие .Bazı новинарски канали е наред, добре съм .. Поздрави ..


    Edited by Svetlina - 21/8/2013, 13:22
     
    Top
    .
  8. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    532076_500208083403008_309762799_n

    1098421_500206050069878_2044694435_n

    1174575_500209910069492_1715311882_n

    Знам,че ще ви нервирам ,но дори и да ми теглите една,снимките са много семейни и интимни.Две дечица със мама и тате.А колкото до Туба със дългата рокля - на мен ми харесва.Както виждате по бански си е съвсем като преди.Въпрос на ген.А и тя трябва да запази фигурата си - актъорсктвото го изисква.
     
    Top
    .
  9.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    545225_623721084316478_303551983_n

    1173753_623720900983163_972611347_n

    998769_623720860983167_213666442_n
     
    Top
    .
  10. ivayani
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    1005680_554442511259071_1044832889_n

    За прохладно настроение.
     
    Top
    .
  11. vanq_6119
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    3дравейте, момичета :wub:
    Първо да не си помислите, че моя отчаян нощен въпрос към истанбулската ми дружка е останал бе3 отговор...
    neye vyarno sega gledah toy e drug murat yıldırım
    edin o mitvekilite...
    Е, последната дума не я ра3брах( тя добре, че и толкова пише на български :D ) но се е поровило момичето. Още едно потвърждение - не е вярно и още веднъж - срам нямат някои болни мо3ъци :angry:

    Сигурно 15 минути 3япах снимките на сем. Сайлак във Фейса. Тюлена Онур какво да коментирам...добре, че се е сетил да вле3е във водата и да помогне на Туба, че горката доста време държеше и двете деца.
    Нормални, семейни снимки на едно семейство, което 3а мен нито е семейство, нито е нормално.Но, това си е мое виждане, никой не ангажирам с него. Отново ме смущава хотела. Туба с нейните финансови въ3можностти и хотел в Яликавак :huh: Но, неин и3бор. Отново същите чехли ( ех, чехли: ех,спомени от Антакия: ех, Витамин бар ;) ).Та с те3и чехли и 3а е...о и 3а погребало.На снимките важни са децата, а те са прекрасни. Да са живи и 3драви. Най-после да видим Майчето. МалИИИИ, одрала е кожата на баща си!!! Да ме прощава Господ, но и двете не приличат на Онур.3а мен той си остава баща по чл. 64...време е титулярния баща да се върне от отпуск!
     
    Top
    .
  12. iss0o
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (mima111 @ 21/8/2013, 12:49) 
    BSLvESWCIAAngqv

    BSLvYEXCIAAPffD

    Най-после Майа!!!На мен ми прилича ужасно на Туба/особено от детските и снимки/!Нещо в Топрак ми бие на Онур/от самото начало и досега/! И двете са прекрасни,но наистина към Майа имам малко по-големи симпатии!
     
    Top
    .
  13.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Малките принцески са прекрасни! Малки слънчица! Трогателно е да видиш как и четиримата се забавляват в морето. Щастливи са и четиримата. И за мен са едно нормално семейство с деца на море. Момичетата доста са порастнали и са сладки куклички. Да са живи и здрави! Мая и според мен прилича на майка си и то много. Същият цвят на кожата, косата, същата загадъчност в цялото и излъчване. А Топрак удивително ми прилича на Ончо. Може и да е заради по-светлата коса, но и личицето и е по-издължено. Изобщо кукли!
     
    Top
    .
  14. vanq_6119
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Момичета, ра3минаваме се в мненията, но моята е - надеждата умира последна.Виждам това, което искам да видя.Сигурно не съм права, ама ...пак сънувам небесни краставици :woot:
     
    Top
    .
  15.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    О, Ванче и аз сънувам небесни краставици, но като си отворя от сън очите, виждам реалността. Или поне аз така я виждам. А относно надеждата - винаги ще се уповавам на нея, ама като няма нито един мъжкар да ни каже каква е истината, така ще си гадаем. :rolleyes:
     
    Top
    .
736 replies since 20/8/2013, 14:59   16688 views
  Share  
.
Top
Top