МУРАТУБА ~ Тема 146

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Svetlina
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро!
    Никога не съм обичала лъжата и лицемерието и хора, демонстриращи подобни качества и поведение ме влудяват.Когато днес отворих форума пред мен се показа сем. Онурови.Начинът на движение и поведение е до болка познат-О напред , тя след него,сериозна , с лека досада и неприязън върху лицето.Дълга до земята рокля ,която седейки до любимия съпруг бе вдигнала порядъчно над коляното.Не е ли време Т да престане с фалшивия образ на щастлива и доволна от живота жена.През деня скромна , тиха, примирена, влюбена в съпруга си, през нощта пуска в нета стихотворения от рода на:
    QUOTE
    " I gave up "

    I gave up your eyes
    I gave up your words
    Just one "ah" is enough...
    Silently, forlorn
    I give you my lips
    Don't kiss, just take them

    My body does not know your hands
    My heart does not know your heart
    Oh this scent, this body, this touch
    Oh this craziness, around my body
    Now is the time to be gone

    с превод от Гугъл:
    QUOTE
    "Отказах се от"

    Отказах се от очите си
    Отказах се от думите си
    Само едно "ах" е достатъчно ...
    Тихо, отчаяна
    Давам ти устни
    Да не се целуват, просто да ги вземе

    Тялото ми не знае ръцете си
    Сърцето ми не знае сърцето си
    О, този аромат, този орган, това докосване
    О, тази лудост, тялото ми
    Сега е моментът да се отиде

    и други подобни.Защо лъже душата си? С орлите ли ще живее? Не вижда ли ,че животът изтича като пясък между пръстите и.Залисана в грижите за двете си деца,поддържането на фалшив имидж на щастлива съпруга и професионални ангажименти,няма и усети кога се е превърнала в жена със затихващи функции.Тогава само ще се сеща за доброто старо време в Антакия и приятеля Мурат ,ама де ги - няма ги.
    Интервюто и не ми се коментира.Някоя от вас по- добре ще се справи от мен.Направи ми впечатление ,че за първи път спомена името на Мурко в графа приятели и за пореден път представи " Аси" като един от любимите и сериали,добавен след Минутите и Пленителката.
    Външният и вид не ми харесва.Както казват при нас, в лицето е заприличала на маче/коте/.Аз много я харесвах по време на бременността и малко след раждането.Сега в тялото е като гимназистка, пък в лицето си е 30-годишна жена.Песента, дето я пее, вече я чухме в изпълнение на Мурко.
    Хубав ден!
     
    Top
    .
736 replies since 20/8/2013, 14:59   16694 views
  Share  
.
Top