МУРАТУБА ~ Тема 144

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    1010163_591922894186108_595160668_n

    И приятни емоции.
     
    Top
    .
  2. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро на всички!
    img_68653_779188_l

    Цеце,
    Шегуваш ли се за главната роля на Ерика? Дай малко информация, моля те!
    Ако е истина , това означава, че аз нищо не разбирам от филми.
    Тези продуценти ще ме опровергаят, защото аз не я смятам за актриса, а те й възлагат главна роля в игрален филм, който ще се гледа сигурно по цял свят. Може главната героиня да спечели и Оскар и да удари в земята всички турски артисти.
     
    Top
    .
  3.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Здравейте!

    www.medyamerkezi.org/detay.asp?a=23705&z=38
    Тони, тук е новината за филма на Ерика. И Цецето съвсем точно е написала, че тя е в главната роля. Слагам превод с гугъл в спойлера, разбира се горе-долу.

    SPOILER (click to view)
    Raiders филм заснет в селото!
    -
    Леля ми пристигна Press Advisor Ali Cinar филма направи изявление:



    Похитителите на село Никозия, турски режисьори са дом на около месец. Което се определя сценария и гласове на първокласен майстор "все още дойде" от екипа на филма, по време на снимките на този амбициозен проект, жителите на селото и подкрепата на председателя Sultan ума Barbaros е неограничен.

    На турските въоръжени сили, на социалната мисия за този филм, Похитителите на село отбор, използването на военните в региона, откриване разкрива чувствителността на разрешение и подкрепа на предприемачеството и заслужава благодарности.

    "Леля ми пристигна" просто разказват историята в Кипър. Всички традиция в Анадола подчертава факта, че детето булки ..

    Warm, пълен с хуманитарни съобщения, мирише на история на тъга ... горе до долу и кино последователности, известни от играчите TV ветеран от всички способности в лицето на фотоапарата, за да се даде право на историята на тази красива изложба.

    За снимките на този филм за един месец в тима на СКТР, Кипър буквално държат в ръка. В Турска република Северен Кипър президентът на СКТР Дервиш Ероглу, включително и на Министерството на правосъдието, Министерството на вътрешните работи Кипър, Кипър Министерството на финансите, Министерството на здравеопазването на Кипър и Кипър Министерството на образованието, посочи, че една социална рана "Леля ми дойде" филм искрено подкрепа.

    Близкия Изток University Hospital, линейка и спешна помощ 24 часа на ден 7 дни на снимачната площадка водят отбора. В допълнение, всички филмов екип, до здравословни проблеми, болницата може да използвате безплатно.

    Кипър в летните горещини, Tamsui фирма, тълпата зададете отбор трябва да се срещнат и да пие вода.

    Без съмнение, всичко това създава синергия успешни Похитителите на село Главатарят на селото кметът Хасан Sultan Барбарос Barbaros, и по-специално много голям дял. Разбира се, не забравяйте да благодаря на Raiders отделен жители населено място.

    Носител на награда за сценарий за привличане на вниманието към социалното "все още дойде" филм, Кипър започва още задника пропуски. Актьорите с увреждания и деца, нуждаещи се от грижи в подкрепа на ролята във филма за закрила на детето, Агенцията alıyor.Bu Северен Кипър СКТР СКТР рак асоциация и Асоциацията на хората с увреждания заслужава големи благодарности.

    С една дума, хората от Кипър, лидери, институции, местни власти, частния сектор и хората, които винаги са зад нас, аз винаги се чувствам, че те са с нас.

    Благодаря в Кипър!

    "И все пак дойде"

    Информация за филма

    Режисьор: Sami Dundar

    Режисьор: Ерхан Kozan

    Сценарий: Kanpolat Evolution (IV Antrakt Script игрален филм

    Първа награда)

    Арт директор: Burhan Турция

    Музикален директор: Tamer Ciray

    Arrangers: Tamer Ciray Александър, заинтересованите страни, Ozan Beydagi

    Производство: Производство съвместно производство 5.Boyut Studios и природа

    Player Състав

    Деца ролите: Miray Akay, Melissa Джелаир, Bronze устен, Splendour Eşgüloğlu, Мелиса Черен

    РЕПУБЛИКА ТУРЦИЯ С участието на: Erika Terzioğlu Brigade Coral, Onuryay Evrentan Atasalihi, Неджип Memili, Dilek Челеби, Надежда Apprentice, Седат Mert, Turgay Tanülkü, Şefika Hope Tolun, Berke Hurcan, Gürsu буйни, Несрин Üskanat, Erkan Kabakçıoğlu, Джемал Gonen, Joseph Soyyer, Текст Soyyer, Omar H. Бабаджан, Text Soltay, Murat Kalender

    K.K.T.C. С участието на: Osman Alkas мир Refikoğlu, Refikoğlu Erol, Mehmet Samer, Derman Атик, Mehmet Soyluoglu Tuygun чест и Akincilar ГРАЖДАНИ VILLAGE

    Гръцките Участници: Manolis Sormainis
    Open Air Movie News June 19 до 21 през нощта
    Солидарност House, Организацията на обединените нации мироопазващи сили в Кипър (UNFICYP), с подкрепата на организиране на поредица от филми на открито в вечери. 19, 20, и три игрални филма, ще бъдат освободени на 21 юни 2013 година. Входът е свободен и филми със субтитри на английски език

    КРЪСТОПЪТ Младежки театър Camp IV
    Crossroads Младежки театър Camp ще бъде за четвърти път тази година, с. Лимасол на Kaminaria Културен център на 19 юли, петък - 28 юли ще се проведе по време на неделя. Camp е предназначена за млади хора на възраст 15-18 години.

    Солидарност фотографска изложба и церемония за връчване на
    Фотоизложба за възрастни и тийнейджъри! Не пропускайте тази възможност.

    Профил и ефективността на гражданското общество събрание
    Ангажират да Magem'de 18:00 до 20:00 часа в петък, 07 юни среща, проведена между повикванията.

    Правата на бежанците асоциация, Поезия и Short Film конкуренция Организира Poster
    На възраст 15-18 години и 18 и по-горе категории и поезия, плакати и късометражни филми да се състезават в клоновете на крайния срок за кандидатстване 14 юни 2013.

    Обявява юни месец Дейност на Дом за сътрудничество
    Кликнете тук, за да видите събитията ще се проведе през юни.
     
    Top
    .
  4. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Вярно е. Ерика Терзиоглу е на първо място.
    Посипвам си главата с пепел. Дано по- дълго се снима филма, че Мурат малко да отдъхне. Виждаме, че е скован и намръщен, когато до него е Ерика и съвсем различен без нея, даже и до непознати фенове. Излъчването му е много различно.

    Ваня,
    Много се смях на коментара ти за този филм и най- вече за зрителите, които си изброила поименно. Имаш усет и чувство за хумор, които много харесвам, но този път и теб могат да опровергаят.
    Човешко е да се греши, както и аз сбърках. Ако трябва, ще се извиня, както е модерно в последно време, но не знам на кого.
    Приятен ден!
     
    Top
    .
  5.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    За Мимка и за Вас момичета,верните фенки на Аси и Демир.

    coffee_made_with_love_by_infin1tyez-d347qbl

    Следващата ми дестинация ще е за Турция .Не мога да пропусна да не гледам филма с Ерика/тя пък коя беше/,но нейсе .Сетих се,че май е бу.
    Много ангажименти.Тате май има още доста пари та да ги влага в некадърната си дъщеря. И тя и ончо,да ги вземе човече удари единия,после другия,,но ако не са те ,такива бездарници,ние кой ще критикуваме.

    А това е за Рея,че не ме е забравила.

    tumblr_luv9fxfYYV1qapyr7o1_500
     
    Top
    .
  6. sotirova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    998999_466853283399137_63477587_n
    Яяя,КАКЪВ ГОТИН "ГЕЙЗЕР "???..ОТ ТУРСКОТО РАЗУЗНАВАНЕ !
     
    Top
    .
  7. tonkayankova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Да, ончо и ерика за пълни бездарници, но са известни благодарение на кадърните си половинки. Ние ги критикуваме, но те може би се чувствуват по добре от кадърните. Има една турска дума-гьон сурат. Отнася се за тях.
     
    Top
    .
  8. vanq_6119
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    3дравейте, момичета :wub:
    Тони, мохабета гьон-сурат сякаш е и3мислен 3а Мурат. Докато неговите колеги държат в ръцете си противога3и и декларации...той държи в ръцете си чашка :angry: Пей сърце!!! Дай му на него купони, а гражданската по3иция я 3абрави под перуката на Бурча. Е, това не мога да го приема и не мога да му простя. А що се отнася до главната роля на скърната...май и а3 нищо не ра3бирам от кино. В каква 3аблуда съм живяла толкова години :woot:
    " Леля ми пристигна". Имахме си Стрина, сега си имаме и Леля. Тя Лелята пристигна пред 5 години, та обърка живота на двама влюбени, а нас лиши от спокойствие...та сега и да идва и да не идва все тая. А това, че Лелята пристигна в игралното кино, ииич не ме тревожи. Продължавам да мисля, че 3рителите ще са те3и , които опоменах. Останалите 3рители не са балъци като Мурат.Не вярвам да се намери някой, който да каже, че Бурчин Т. е велика актриса :sick: Ролята може да има някакъв успех, ако Бурча врещи като раждаща ко3а; пули се като олигофрен или просто е глухоняма. На талант да се ра3чита - 3абравете. Тя е толкова актриса, колкото а3 съм - Риана.
     
    Top
    .
  9.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    TUBA BÜYÜKÜSTÜN'DEN FİNAL BOMBASI

    1044662_598419333513320_1264503052_n

    Tuba Büyüküstün nefes kesti.

    Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un başrollerini paylaştığı 20 Dakika dün akşam ekranlara veda etti.Karısı Melek'i hapisten kurtarmak için mücadele veren tarih öğretmeni Ali'nin hikasyesinin anlatıldığı dizi mutlu sonla final yaptı. Dizinin merakla beklenen son bölümünde tüm sorular yanıt buldu. Tüm ailenin mutlu bir şekilde tatil yaptığı finalde Tuba Büyüküstün bikinili haliyle herkesi ekran başına topladı. İki çocuk annesi olmasına rağmen fit vücuduyla dikkat çeken Büyüküstün güzelliğiyle tam not aldı.
    www.ayakligazete.com/Section/content/7/4274

    Преводче: :D

    SPOILER (click to view)
    Tuba Büyüküstün и Илкер Aksum'un etti.Karısı сбогом на екрана, с участието на Ангел 20 минути снощи, се бори да се възстанови от затвора, Ali hikasyesinin учител по история е описана в последната част на щастлив край. Ние отговаряме на всички въпроси в последната част на дългоочакваната серия. Цялото семейство щастливи всички празници като последните му Tuba Büyüküstün бикини събира на екрана. Въпреки че е майка на две деца забележителна красота Büyüküstün на тялото си и краката си взе сериозно внимание.


    И галерия със снимки. Свършиха дакиките. Туба изглежда перфектно.
    www.ayakligazete.com/Section/gallery/7/4274/5#startImage
     
    Top
    .
  10. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    82d0dad4df4811e2a84322000aa80627_7
    И ДОКОЛКОТО РАЗБИРАМ ОТ "МЕДИЦИНА",МУРАТ Е САМО НА "ТВЪРДО ГОРИВО
    TUBA_10
    А КЪДЕ Е БАТКО ???... :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  11. sotirova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    1012374_10200782643021609_1571077205_n
    ГОТОВОО...ПАК СМЕ ЗАЕДНООО???.... :D :D :D :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  12. sotirova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ma kakav DNK
    АМА КАКЪВ ДНК АНАЛИЗ ?
    8570_10200751368999778_1012820209_n
     
    Top
    .
  13. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Прекрасна Туба. Вярно е, че е красива по природа, но за тази фигура , която е изваяла има поне малко заслуга и тя. А ончо си е безгрижен. Никакви усилия не полага поне малко да заслужи тази красавица.
     
    Top
    .
  14. malina valova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Привет, момичета! :wub:
    309339_10150966696098786_293007985_n
    Така значи ,намери се смелчага да повери на Бу главна роля ,колкото и да не е за вярване:wacko: :o: Първа името на филма ме озадачи ,някак си ,ми звучи несериозно, а сега вече факта че нашата ще е в главната роля ,направо ме довърши.Мислех си, че ще е някоя треторазредна комедия ,а то щяло да бъде драма .:wacko: :unsure:
    Туба изглежда чудесно по бански ,перфектна е :)
     
    Top
    .
  15. ivayani
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте момичета и хубава вечер!
    Явно,отпуските започват със пълна сила.


    270464_573234269396147_855412970_n
    New: Tuba with a fan

    998329_573144682738439_962413316_n

    Tuba Buyukustun with Memet Esen

    А колкото до лелята - поговорката Подковават коня и жабата си вдигнала бутчето важи с пълна сила.
     
    Top
    .
740 replies since 27/6/2013, 19:30   22202 views
  Share  
.
Top
Top