МУРАТУБА ~ Тема 143

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. tonkayankova
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Ваня,
    Съгласна съм с теб за тази супер звезда в житейския театър. Но като го гледам се ядосвам. Не знам дали осъзнава, че ако се споменава за него, това е заради Туба.
    Даже си мисля, че неговата поява на площад Таксим е заради нея, тъй като тя и преди да се омъжи , беше активна. Той започна 2 филма(сигурно благодарение на Туба), които не видяха бял свят. Появи се в 5 часа през нощта и каза , че репетирал. Едва ли някой е повярвал на това. Провокира ме тази последна снимка. Туба роди 2 деца и фигурата й е перфектна. А той изглежда квадратен. Когато жена ти е абсолютна красавица, е задължително да положиш усилия. И тия бермуди, с които ходи цяло лято и много се харесва, не знам в джобовете камъни ли слага.
     
    Top
    .
  2. reiq
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Дидочка ... това е и за теб

     
    Top
    .
  3. malina valova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте, момичета! :wub:
    1044274_558751450843452_1283392823_n

    Понеже зетя и снахата са ми любимите персони за одумване ,да не остана и аз назад ;) :P И двамата ги" обичам" еднакво , та се старая да няма пренебрегнати :D
    Вчера беше Бу ,днес на ред е Ончо.Зетя ми е противен ,май повече и от Бу, мазна и лукава лисица, от най-неприятните. Освен това е и пълен бездарник като актьор, поне за мен,но пък умее да си плете кошницата добре и в това вече не се съмнявам ..Та в личен план, човека си следва и постига целите и за себе си е добре.
    -_- <_<
    За съжаление ,Мурат и това не умее ,каква полза от таланта и харизмата му ,като в личния си живот е ....няма защо да навлизам в подробности, фактите ги знаем всички :wacko: :unsure: :(
     
    Top
    .
  4. sotirova
        +3   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Murat je prema navodima sa twittera viđen u Istanbulu danas u muškom društvu
    ПРЕВОД :
    Мурат е видян днес в ИСТАНБУЛ в мъжка компания ?
     
    Top
    .
  5. sotirova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    imageimage
    МИЛИТЕ НИ ВНУЧКИ НЕ СЛУЧИХА НА .... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  6. tonkayankova
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мурат нали беше в Кипър? Не вярвам снимките на тази велика актриса да са свършили. Все пак е игрален филм. Или ролята е много малка, колкото да се каже , че е участвала. Като филма с Халит Ергенч, в който още в началито я метнаха през балкона.
     
    Top
    .
  7.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Местим се в новата тема.
     
    Top
    .
741 replies since 26/5/2013, 16:50   22941 views
  Share  
.
Top
Top