МУРАТУБА ~ Тема 142

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. iss0o
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    tuba-buyukus-173927B5


    sevi_1986 преведе:

    Онур Сайлак изневери ли на Туба Буюкюстюн?
    Свършва ли им/наближава ли края на брака им?

    Говорило се/имало слухове,че ще се ражвеждат.
    Днес Онур е дал интервю на Хюриет, относно слуховете:
    Ние тъкмо излязохме от театралната репетиция с колегите.Тъкмо тогава ни снимаха.Нямаме никакви проблеми в брака.


    Преводът внася яснота,че Онур се развива в театъра,но за останалото-репетиции в малките часове и дали пресата не прави разлика от театрална зала и бар...-ще следим...
     
    Top
    .
  2. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    6134564i
    ОНЧО Е НАСТРОЕН ВЕЧЕ НА
    ЛЮБОВНА ВЪЛНА ,ЗАВЪРТЯЛ
    Е РЪКАВИТЕ ,АБЕ СМЕХ ОТВСЯКЪДЕ ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  3. m1ra
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Сейляков, Цеце, пък точно няма да го гледам. :woot: Все ми напомня един български пожарникар-бодигард. И същия артистизъм, а и интелектуалния капацитет май същия :wacko: Мъжеството - като стана напечено - "бяга" по тъч-линията. Ама Туба да не му се връзва хич - тоя и за охранител не става. Изложи я яко, рептилът му с рептил. :angry:

    QUOTE (iss0o @ 29/4/2013, 20:02) 
    sevi_1986 преведе:

    Онур Сайлак изневери ли на Туба Буюкюстюн?
    Свършва ли им/наближава ли края на брака им?

    Говорило се/имало слухове,че ще се ражвеждат.
    Днес Онур е дал интервю на Хюриет, относно слуховете:
    Ние тъкмо излязохме от театралната репетиция с колегите.Тъкмо тогава ни снимаха.Нямаме никакви проблеми в брака.

    Преводът внася яснота,че Онур се развива в театъра,но за останалото-репетиции в малките часове и дали пресата не прави разлика от театрална зала и бар...-ще следим...

    Да бе, да - те репетициите да не са по вдигане и носене на бутилка? И с тия запретнати ръкави реквизит ли пренася? Смешник, поне момата да си беше закопчала още едно копче, че ще настине. Ние тоя номер от Аси сме го научили. Е, внесе малко нов прочит на ситуацията, но публиката е наясно с тълкуването.
     
    Top
    .
  4. ivetka
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Момичета, има ли крушка - има и опашка...Да знаете оттук ще изскочи заекът. Миме, това за ските много ме накефи...да го пързалят вече, че да се нареждат нещата. Стига му толкова, той си изигра ролята. А бе - с две думи - ще дочакаме момента :wub:
     
    Top
    .
  5. sotirova
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    6134672n
    АМА И НАШИЯ НЕ ИЗПУСКА БУТИЛКАТА ???
    МОМЧЕ ,ВНИМАВАЙ ,ПРЕДСТОЯТ ТИ
    СЕРИОЗНИ РЕШЕНИЯ ???... :D :D :D :D :D :D
     
    Top
    .
  6. petiab
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    QUOTE (sotirova @ 29/4/2013, 20:23) 
    6134672n
    АМА И НАШИЯ НЕ ИЗПУСКА БУТИЛКАТА ???
    МОМЧЕ ,ВНИМАВАЙ ,ПРЕДСТОЯТ ТИ
    СЕРИОЗНИ РЕШЕНИЯ ???... :D :D :D :D :D :D

    Цеце може да не изпуска бутилката, ама никой досега за 5 години не го видя в малките часове да репетира с "колежки"
     
    Top
    .
  7. sotirova
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ПЕТЯ ,НЕГОВИТЕ РЕПЕТИЦИЙ СА ТОЛКОВА
    ДИСКРЕТНИ ,ЧЕ НИЕ НЯМА ДА ЗНЕМ
    НИЩО ! ПАЗИ СИ ЛЮБОВТА МНОГО
    ПОСЛЕДОВАТЕЛНО ! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
     
    Top
    .
  8.     +9   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Здравейте, момичета!
    Първо да кажа, че Туба в Анталия много ми хареса. Отново е много семпла, елегантна и разбира се, много красива. Обаче наистина е отслабнала и то доста. Не казвам, че не и отива, но пък сигурно е нормално за напрегнатото и ежедневие. Казва, че ще работи и през новия сезон. Браво Туба! Силна жена си, отговорна като майка и съпруга, продължаваш да работиш и да се развиваш! Само така, само напред! С гордо вдигната глава и пренебрегвайки дребните душици. Четох, че Туба най-много са харесали като тоалет, елегантност. Даже се е коментирало, че оператора най-често се е спирал на нея. И аз да бях....
    За Ерика какво да кажа. Толкова е нищожна, сега се видя за пореден път. Празноглава, некадърна, но със самочувствие. Като се сетя как мина по килима в Дубай....малиииии, жива да не бях. Горда, но с успехите на съпруга си. Без него е госпожа никоя, колкото и да не се харесва на някои. Мръхла.
    А сега Ончо.....Къде в неделя, бе момче. Кой ти каза, че другите пасат трева. На много хитър ли се правиш. Излизал от репетиция. Ама бая роля са ти дали, щом репетираш до 5 сутринта. И що бягаш и се криеш от папараците, като си много праведен. И защо днес правиш опровержение. Има ли за какво, нали беше на репетиция, нали всичко е наред. Бухльо!!! Ама ските вече може и да са пред вратата. Защо го причиняваш на Туба. И ти ли....Тя с какво те изложи, злепостави. Така ли пазиш семейната чест. Охлюв смотан.
    Ама стига сте се мъчили, Туба и Мурат, че и нас измъчихте. Не разбрахте ли, че заместителите не струват и най-вече не ви заслужават. Вие сте добри и отговорни хора, но с какво ви отговарят. Разберете го, не си струва.

    Edited by mima111 - 30/4/2013, 09:20
     
    Top
    .
  9. iss0o
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    От хърватския форум са забелязали:

    6135044r
     
    Top
    .
  10. reiq
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Tuba и Honor Saylak Büyüküstün са разведени?

    http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/t...osaniyor-mu?p=1
     
    Top
    .
  11. ivayani
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Здравейте момичета,макар и много късно.
    Ако трябва всяка вечер ще влизам по това време,само и само да се пишат и показват такива новини.Но аз нали съм Тома неверни си мисля следното.
    Много неща се изписаха и за ерика и Мурат.А и доста чухме след срещата с него.И него сам го виждахме по Таксим.А и спомняте ли си със чантата на автогарата.Въобще - много писаници,а те си вечерят в рибен ресторант.
    Искам го и аз - Туба свободна.Но тя не е сама.Има си две принцеси.Ох,филосоствам,ама нали парен каша духа.А и ончо не е просто с някой,явно са колеги,щото и те се чувстват като в небрано лозе.Спирам,че много се разприказвах,а така ми се иска всичко да свърши бързо и безболезнено.


    524794_559991267357628_700024514_n

    Ех красавице,и ти ядеш лютите чушки.

    934901_448565741900576_1767700900_n

    Лека и спокойна нощ!

    942909_448759075214576_342593227_n
     
    Top
    .
  12. iss0o
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Video

    Фрагман

    Фериде към Тургут: Не ме интересува нито животът ми, нито нещо друго. Единственото, което има значение за мен е Махир

    Сафие към Фериде: Кажи му сбогом не заради него, заради себе си го направи. / Офффф, тая пък!!!!/

    Глас: Да видим дали ще оживее до сутринта Махир Кара, г-н министър.

    Мелих: Како, бях в болницата. Махир...

    Назиф: Заведете ме при сина ми. Стража!




    Последната сцена беше просто уникална. Страхотно режисьорско решение!

    Думите на Махир: Обичам те, красавице ! Винаги ще те обичам!

    Буквално: Обичам те, красавице, с очи прекрасни като на сърна! Аhu gozlum Аааах, трудно се превеждат такива думи.


    Превод:bgfan

    Edited by iss0o - 30/4/2013, 00:18
     
    Top
    .
  13. iss0o
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    http://haber.stargazete.com/magazin/tuba-b...li/haber-749591

    Красивата актриса Tуба Буюкюстюн, която присъства на 4то раздаване на наградите на телевизията в Анталия, се срещна с пресата преди началото на церемонията.
    Туба, която отговори на въпросите на пресата, благодари на всички и каза: "Всичко върви много добре. Ние сме много добър екип. Приятно ни е да прекарваме времето си заедно. '20 Dakika" завършва в края на този сезон, така че остава малко време.
    Не сме правили планове за ваканцията, но аз искам да започна новите проекти с енергия. Нямам никакви очаквания за награда. Най-голямата награда за мене е обратната връзка и коментарите, които получавам от хората на улицата. Аз просто ги гледам. Не присъствам в социалните мрежи, но се опитвам да следвам своите фенове. Харесвам коментарите. Интересуват ме. Когато видиш, че си докоснал сърцата на хората, започваш да обичаш работата си все повече и повече. Близначките растат много добре. "
    Превод:Bagi
     
    Top
    .
  14.     +6   +1   -1
     
    .
    Avatar

    МураТуба

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,080
    Reputation
    +8,803

    Status
    Offline
    Добро утро! Хубав и спокоен последен работен ден от празничната седмица / и от април/!

    zdravoslovna-zakuska
    947158_10200745911305556_162766443_n
     
    Top
    .
  15. tonkayankova
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро! Хубав ден!

    big_dc912d75af463c704782a7786812c38a
     
    Top
    .
741 replies since 29/4/2013, 07:32   19465 views
  Share  
.
Top
Top