МУРАТУБА ~ Тема 135

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. MURATUBA
        +1   -1
     
    .

    User deleted


    65066_450368961684651_1764167570_n


    И ОТ МЕН....

    ЛЕКА НОЩ....
     
    Top
    .
  2.     +7   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    27904-466821566686405-165885990-n_jpgELVmi3W

    На тази снимка Мурат много ми напомня на Демир от вторият сезон. Затова и в предишният ми пост пуснах за сравнение и снимка от Аси. Сега Мурат пак е напълнял,явно се чувства добре,защото преди време беше много отслабнал. Дали заради ролята в Сусувете или за нещо друго ,може само да гадаем. Все пак доволна съм ,че виждам предишният Мурат,а за неговата половинка какво дая коментирам. Снимката сама по себе си говори. Щастливи са и все повече се убеждавам в това. Не ми се сърдете,но това виждам,вплетени ръце,навсякъде заедно. Явно Мурат-обича-бурчин. Сега ме утрепахте.Никой на сила не може да живее толкова време с някой който не обича. Това не ми пречи да си мечтая за друг един сценарии,но това вече е химера. Каквото е било/а дали е било/ е било. Благодарна съм и на Мурат и на Туба,че ни дадоха Аси и Демир.. Ние, пишещите тук сме по душа романтички и явно винаги сме мечтали точно за такава любов.Ще цитирам част от изкването на хърватския журналист ,които се срещна миналата година с М.Й. Това казва всичко, защо сме запленени по Аси.Ние гледахме този сериал не само с очите си ,но и със сърцата си.

    Романтичната любовна приказка буквално е очаровала тв зрителите. По време на излъчването на турската ТВ новела Аси във всички къщи в Харватска настава абсолютна тишина. Пред малкия екран всички се борят за своята отдавна угаснала романтика.
    Но показването на сериала в Хърватска създава и реални проблеми на мъжете, напр. съпругите им поставят шармантния Демир като императив. „Искам да ме обичаш както Демир обича Аси”, „Искам да си романтичен като Демир” или „Демир е толкова силен и твърд, а същевременно е толкова нежен и чувствителен”

    А това,че коментаритею жената на Мурат,не ни прави престъпници. И не сме длъжно да харесваме когото и да е било,само и само да угодим на някого . Та нима ние всички харесваме нашите управници,съседите,колегите. Не и не сме длъжни.Така виждаме нещата ,така и ги коментираме.
     
    Top
    .
  3. tetina1
        +8   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО!
    ОТ СЬРЦЕ ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕТО,УСМИВКИТЕ И ЩАСТИЕТО ДА ИЗПЬЛВАТ СЬРЦАТА И ДОМОВЕТЕ НИ!

    www.prikachi.com/images/611/5655611t.jpg

    ИВЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
    Бьди здрава,усмихната,обичана и много,много щастлива.

    5655612K

    Мили момичета :wub: Благодаря Ви за топлите и мили пожелания за Радостина.Тя е на мама щастието.
     
    Top
    .
  4. tetina1
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Имам нужда от точно такова кафе,
    дали Дядо Коледа ще ми го отстьпи :D
    5655599l
    А пьк храна,два дена да не видя.
    Добро утро,момичета.

    За гледащите Сусовете има превод на последна серия.Най-после,че почти забравих предпоследната :lol: :lol: :lol:
     
    Top
    .
  5. veska57
        +10   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Picture6-1

    Здравейте, момичета!
    Даааа, беше ред на другата двойка и тя се появи. Няма значение как изглежда Мурат, факт е, че е плътно до бу. И моите заключения са като тези на Дидка. Може да не еистинската любов, но реалност е съвместното съжителство.
    Във филма ние видяхме романтиката и най-вълнуващото любовно преживяване. Хареса ни, омая ни, хвана ни, та още ни държи като неизличим вирус. Не се оплакваме, защото ни харесва. Това е нашата територия на романтика и красота, които в живота липсват. Намерихме приятели, които правят появата във форума не безцелно губене на време, а нетърпеливо усещане да надникнеш и да разбереш как са другите. Така че, скъпи приятелки, невинаги можем да пишем, но драскайте по някой ред, че всичко е наред.
    А за Туба и Мурат се надявам някой ден ден да признаят, че им е било особено приятно и лесно да изиграят ролите си в "Аси".
     
    Top
    .
  6. MURATUBA
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    575357_346949315361270_71447047_n


    ДОБРО УТРО....
     
    Top
    .
  7. Svetlina
        +10   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро!
    Дидка, Честита Коледа! Никой няма да те утрепва, най- малко аз, защото и при мен има колебание по отношение на триъгълника Мурат- Туба- Бурчин и винаги малко или много съм се съмнявала.Вярвам на това , което виждам.В началото на брака М-Б и двамата ентусиазирани, нахакани, водят се за ръце, Бурча дето види микрофон и..не може да се спре.
    Сега какво виждам- пак се водят/ той я влачи/ за ръце,особено ако очакват журналисти и камери ,той все бърза , все сериозен, тя мълчи и върви на крачка след него.Хората казват,че очите са огледало на душата. В неговите аз не виждам нито обич, нито спокойствие, нито увереност, нито доволност, по-скоро раздразнение и досада.Пък и добре знаем как при съседите възрастните понякога брутално се намесват в живота на младите/живият пример е другата двойка,бързо и тайно оженена в чужбина/. Така че ще поживеем... ще видим.
    Муратуба, благодаря на Бог ,че съм се родила във века на съвременните технологии и така мога да се докосвам до такава фина и чувствителна душа като теб.
    На всички Вас желая светли и весели празници!
    love3-300x288
     
    Top
    .
  8. MURATUBA
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    578870_342583059131229_1372877898_n

    Попитали един мъдрец:

    - Колко вида приятели има?

    - Четири - отговорил той.

    - Има приятели, като храна - всеки ден ги търсиш.

    - Има приятели, като лекарство - търсиш ги само,
    когато са ти нужни.

    - Има приятели като болест, винаги те търсят теб.

    - Но има приятели като въздуха - понякога не ги виждаш,
    но са винаги с теб!
     
    Top
    .
  9. tetina1
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    63784_496886000352155_953376111_n :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
    SPOILER (click to view)
    5627888U

    ако ''надзьрнете'',рискувате много.
    ПРЕДУПРЕДЕНИ СТЕ :lol: :lol: :lol: :P
     
    Top
    .
  10.     +9   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    206426_473575002680048_349310218_n

    425530_407213972688202_239028739_n

    Добро утро и от мен!
    Хубав ден, момичета!

    Относно Мурат и .... само времето ще докаже, както впрочем и при другата двойка. Живота си е техен, но за нас остава мечтата ни и надеждата да се случи. Освен това си имаме Аси и това не може да се промени. Романтика, любов и чувства ни заляха от екрана, а тях потопиха, та и до днес се избягват като грешници. Не е престъпление да обичаш, престъпление е да предадеш любовта. Но винаги има път за прошка. Да живее любовта, да пребъде Аси и само Муратуба!
     
    Top
    .
  11. MURATUBA
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    20704_10151154652711957_1055984617_n
     
    Top
    .
  12.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    553539_574960722518391_280514969_n

    576319_10151575694892729_478221117_n
     
    Top
    .
  13. MURATUBA
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    549735_413170578741680_1139083871_n

    Мислех да замълча...
    За MURATUBA само ще се повтарям, когато и да пиша - там любовта я имаше, те изгоряха и двамата...
    За живота им...


    Моята най-добра приятелка се омъжи за човек, който я боготвореше. Всички общи техни приятели много се радваха, ама много. Седем години безметежен живот. Домът им беше пристанище, в което почти всеки ден акустираше някой за някой и друг ден, сбирки, веселия... Разкош. ЕДнакви интереси, спорт, свободните мигове... Никога не сме чули нито дума, нито звук, нито израз видяхме в очите за някакво недоразумение...

    ВИНАГИ ХОДЕХА ХВАНАТИ ЗА РЪЦЕ...

    ТАКА и отидоха до ЗАЛА № 13... за развода си... , който беше изумление за всички около тях...

    Незнам за двете двойки, знам, че вярвам, че Туба и Мурат се обичаха през тези две години... А и след това...

    Другото... то си е друго...


    399370_10151154622166957_1109781643_n
     
    Top
    .
  14. MURATUBA
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    222249_10151149399651957_800736534_n
     
    Top
    .
  15.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    Незнам за двете двойки, знам, че вярвам, че Туба и Мурат се обичаха през тези две години... А и след това...

    Другото... то си е друго...

    Цитирам само част от поста на Муратуба. Казала е това ,което ние всички ,които сме гледайки Аси мислим така. Игра ли беше или наяве,но точно това ни закова пред малкият екран. След това
    /за разлика от други сериали в които участва Мурат/последва мълчание от страна на М.Й. и Туба,по-скоро от страна на Мурат.Омаловажаване на ролята му на Демир,никакви общи снимки,не се поознавали/да ,бе ,да/ и все неща от този род. Защо след завершването на сериал М.Й. се появи в Беяз шоу за да рекламира новият си проект с Нургюл. За Аси ....почти нищо. Берг,Халид и част от екипа на 1001 нощи имаха това щастие техните фенове да ги видят в същото това шоу. А Туба и Мурат??? Да не изреждам още примери все от този род. Ами инревюто което даде Туба за свойре роли. Показваха само Бюлент,от Аси Зия как копае на нивата/цитирам по памет/. Това ли беше най-същественото. Е.сега е,но тогава... Къде и в коя телевизия отразиха наградата им в Монако???Има толкова неща,които точно те подразниха феновете и Империята отвърна на удара. Продължават клипове,колажи и интереса към двамата расте. При едни нормални отношения между партньори,това нямаше да се случи. И всеки гадае,какво е в дъното на нещата. И ще продължава в същият дух.

    Edited by didoka45 - 26/12/2012, 12:45
     
    Top
    .
738 replies since 25/12/2012, 15:10   14716 views
  Share  
.
Top
Top