МУРАТУБА ~ Тема 134

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    ღTina Ulusoyღ

    Group
    Administrator
    Posts
    3,657
    Reputation
    +7,464
    Location
    London

    Status
    Offline
    Аз се обърках кой празнува днес, ама виждам Рейчето, виждам Ивето, не знам още кой... :unsure: Всички да сте ми живи, здрави, усмихнати, обичани, обичащи! :wub: :wub: И двете заслужавате, и децата, и внуците. И най-вече: да сте с нас още дъъъълги години! :woot: Гушиииии! :woot: :woot: :woot: :wub:
     
    Top
    .
  2.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Силвето Енгинова-Алтан

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    4,375
    Reputation
    +4,486

    Status
    Offline
    [QUOTE=t1n43t0,9/12/2012, 15:24 ?t=53172366&st=15#entry370547499]
    <i>Благодаря много, момичета! :woot: :wub: :wub: Силве, аз съм щедър челяк - ке делим с Мимка! :lol:

    Тине,бъзикам се :P :P
    А и това е най-голямата торта в света,оставаше и да не я споделиш.........иначе захарна болест те чака :P :P :woot: :woot:


    543976_524655714219523_1554460026_n

    12186_524677840883977_1381265043_n

    Video

    И да е пълна идилията ,това видео :P :P :P
     
    Top
    .
  3.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    ღTina Ulusoyღ

    Group
    Administrator
    Posts
    3,657
    Reputation
    +7,464
    Location
    London

    Status
    Offline
    А, Силве, щото не виждам шоколад много по нея, затова споделям. Я да беше шоколадова - дреме ми на Онура колко е голяма. :woot: :D :D
     
    Top
    .
  4.     +2   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Силвето Енгинова-Алтан

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    4,375
    Reputation
    +4,486

    Status
    Offline
    QUOTE (t1n43t0 @ 9/12/2012, 21:27) 
    А, Силве, щото не виждам шоколад много по нея, затова споделям. Я да беше шоколадова - дреме ми на Онура колко е голяма. :woot: :D :D

    Имаш предвид такЪва ли

    jpg

    Или таз

    chocolate-cake

    Само за Тинето,не пип,че пляс :P :P

    522603_509936689040189_1778865870_n
     
    Top
    .
  5.     +3   +1   -1
     
    .
    Avatar

    ღTina Ulusoyღ

    Group
    Administrator
    Posts
    3,657
    Reputation
    +7,464
    Location
    London

    Status
    Offline
    :woot: :woot: :woot:
    Много мъцинки, бря... :shifty: :lol:

    Впрочем, утре ще ми вадят два мъдреца. :cry: Да стискате палци да оцелея. :cry: Ама ми казаха да се натъпча с шоколад преди това, ако не било проблем (затова часът ми е чак в 16ч.). Викам: "Ей, голям проблем ще да е. Как ще ям шоколад - не зная..." :cry: :D :D :D
     
    Top
    .
  6. tetina1
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Честита да ни е новата тема момичета. :wub:
    На Рея и Ивето Честит празник.Много щастие, любов и здраве на тях и техните семейства.
    Не мога да сложа ни шоколадче,ни цВекЕ...ето,че ''прикачи'' и на мен ''изневери''
    а нали там складирам всичко. :D
    Хубава и спокойна вечер от мен.
    Аз отивам да хулиганствам с изгората на Ивето :P
     
    Top
    .
  7. vanq_6119
        +4   +1   -1
     
    .

    User deleted


    ИВЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА АНИ!
    ПОЖЕЛАВАМ Й - ДА РАСТЕ: 3ДРАВА, КРАСИВА, УМНА И ЩАСТЛИВА. ДА ВИ НОСИ САМО МИГОВЕ НА ГОРДОСТ!

     
    Top
    .
  8. iss0o
        +2   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Нещо не дотам приятно,но любопитно:

    SPOILER (click to view)
    ЦИТАТ:Също така искам да ви предам и нещо от Гьонюл..Тя ме помоли да ви обясня нещо..Става въпрос за едно видео от прощалното парти...


    Та това видео е било открадното от Гьонюл.Не знам по какъв начин,защото аз съм на вие с компютрите и техниката,но е факт,че някой е разчупил паролата й и е влязъл в компютъра й и е откраднал видеото..И после го е пуснало в нет пространството.Нека да ви обясня за какво става въпрос..Веднага след прощалното парти,Гьонюл беше споделила с мен,че е заснела много хубави кадри,но не можела да споделя видеото,защото всички били с цигари и питиета в ръка..Особено Мурат бил против да бъде сниман така..И тя е обещала да направи видео само с кадри,в които ги няма цигарите и алкохолът.Имала намерение да озаглави видеото Прощаване със Сускунларите.И помолила Мурат да каже няколко думи за феновете си..И той го е направил.Но за съжаление сега вече това видео няма да може да бъде пуснато..Два дена се мъчили да намерят виновника за кражбата.И го намерили.Вчера Гьонюл се срещнала с менажерката на Мурат.С нея изтрили тази личност от всички официални страници на Мурат..Видеото също било вдигнато.Аз не съм го гледала,не знам какво има вътре,но предполагам,че не е кой знае какво..Хора,които се веселят след края на една много тежка и изморителна работа..Естествено е да се отпускат така както сърце им иска,но все пак трябва да уважим и тяхното желание.Щом са казали,че не искат да ги виждаме така,значи си имат свои съображения за това..Но както и да е..Гьонюл ме помоли да ви предам,че е изтрила от списъка си с приятели всички чужденци..Щяла наново да съставя списъка си с приятели,но категорично нямала да приеме покана за приятелства от хора,в чиито списък с приятели фигурират следните имена:

    Scheherazade Omar ,
    Rabih Khoudoud,
    Scheherazade Shiro,
    Meriem Mohammed,
    ReRe Arafat

    Името с червено е бил този,който е откраднал видеото..
    За мен всичко това,което се случва е непонятно и неразбираемо..Вярно е,че сме заклети фенове на някои актьори.Любопитни сме да разберем как се държат сред семейството си,как се отпускат при приятелите си,къде ходят,какво правят.Но за всичко си има мяра и граници според мен..Ние преди всичко трябва да уважаваме правото им на личен живот и желанието им този живот да бъде неприкосновен..А и най-смешното е,че от онова,което ми е споделила Гьонюл,разбрах,че тези личности,които нямат никакво уважение към личния живот на Мурат са хора на възраст,а не някакви си тинейджъри,които да ги е ударил хормонът по главата..Ето това е наистина смешно...


    LiLiSy


    Edited by iss0o - 9/12/2012, 22:06
     
    Top
    .
  9.     +4   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    Два поста ми изчезнаха... :o: Работата е зле. Утре синът ми ще ми преинсталира компа. Повредата е при мен. Дано поне този пост стигне до вас.
    Тине, утре пак ще стискам палци за теб, в 16,00часа. Добре, че си в България, че съвсем оплетох конците с онези часове на явяване, та на влакове и т.н. :lol:

    Лека нощ и до утре на кафе!

    537582_479171115455400_391702276_n
     
    Top
    .
  10. anet_88
        +5   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Мили момичета,
    Честито на патерица на всички настоящи, бивши и бъдещи студенти, на студентските майки! Здраве, любов, късмет, мъдрост и сполука! :wub: :wub: :wub:

    jpg
    Тине,
    Слънчице, успехите ти в чужбина са геройство! Когато губиш нещо не знаеш какво печелиш! Ти си петото ми дете, за което се моля и стискам палци. Аз най-добре знам какво е да се бориш сам в чужда страна. Бъди здрава и щастлива!

    8wrjw1dws
    Рейче,
    Честит рожден ден! Желая много здраве и щастие! Продължавай да зареждаш дните си с усмивка! Весел празник!


    chestitrojdenden_8
    Иве,
    Да ти е жива и здрава внучката и всички около нея! Нека бъдещето и да е изпълнено с много слънчеви емоции, а днешния ден с подаръци

    jpg

    Edited by anet_88 - 10/12/2012, 05:33
     
    Top
    .
  11. vanq_6119
        +10   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Харесва ми Туба в секундните трейлъри на "20 минути" и очаквам старта на сериала с нетърпение.
    Берен Саат щеше да почива една година, но и3ненадващо 3апочна снимките на сериала "Отмъщението" - турски римейк на хитовия американски сериал. И естествено в това а3 виждам - тенденция. Беренката иска да вле3е в директен сблъсък с Туба ( въпреки, че като Хасрет, преди две години нашето момиче я отнесе в класациите).
    3а Берен ще кажа следното: гледала съм я в три роли: 3илян, Бихтер и Фатмагюл...и ра3ликата е единствено в облеклото, прическата, грима и обстановката около нея. И в трите роли тя и3играва емоции и състояния: радост, уплах, гняв, любов,омра3а, пре3рение, присмех...по един и същи начин...едно към едно.
    3а Туба: гледала съм всичките й превъплащения.3а другите няма да говоря, но, съм гледала Аси десетки пъти...Хасрет - два пъти. Аси и Хасрет са две коренно ра3лични жени, когато обичат; когато мра3ят; когато са щастливи; когато са тъжни; когато са уплашени...когато целуват.
    Та, ми се струва, че наградите, класациите и спечелените анкети пак ще са на адрес - Туба Б.
     
    Top
    .
  12. MURATUBA
        +7   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Момичета, прибрах се премръзнала... И първо влязох в бара... Ама там само кахърни мисли, нищо за пиене... Обаче тук - доволно за душата...

    Благодаря за почерпките, поздравления за именниците и рожденниците! С топлота и обич... но не мога да постна никакви букетчета... и компа ми замръзна...

    В тази студена Софийска нощ само тук е топличко и уютно, но вече спите...

    Приятна седмица и ведрина по лицата ви! MURATUBA ще съществува още твърде дълго, напук на всякакви претенЗии на определени личности и касти... от такива като нас, които няма да се откажат да вярват в чудесата!

    Идва КОЛЕДА! Може да донесе и неочаквано и за нас чудо! ... Ако вярваме!


    IV5f1


    Помниш ли
    онзи дъжд от любов,
    нечакан и топъл,
    влязъл с устните
    и окъпал сърцето?

    Помниш ли
    мокрите кичури,
    по които,
    с твойта ръка
    рисуваше щастие?

    Помниш ли?
    Претвори ги сега,
    ако можеш,
    някъде другаде...
    Като игра...

    Само времето
    ще ти бъде свидетел,
    спре ли в твоите шепи.
    Със обичане
    там остана сърцето ми...



    christmas
     
    Top
    .
  13. MURATUBA
        +6   +1   -1
     
    .

    User deleted


    5297854e


    ДОБРО УТРО!

    Всеки ден да имате такава прегръдка през тази седмица.... пък за Коледа... пожелайте си вие...
     
    Top
    .
  14. m1ra
        +11   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро и успешна седмица! След горещата прегръдка от Муратуба - един горещ чай и от мен
    jpg
    И за да се противодейства на студа, много страсти са се разгорели около антуража на Мурат. Не знам на кой пречи да се види истинският му, човешки лик! Досега пиарките се мъчеха да поддържат образ на светец /не, че нямаше издънки/. И хоп - намериха виновник/ци/. На второ време - арабки / първите бяха хърватките/? Деяна/ . Е, имаше едни Степфордски съпруги, дето услужливо сочеха и нас. Когато на един ПиАр са му виновни феновете - грешката е в неговия телевизор - променям пословицата, да не ме накаже СЕМ:
    На калпава ракета - Космосът И крив!
    Та последно по темата - един актьор е голям само когато има публика да го оцени. И ако не могат/както се вижда/ тетките - да излезат от кухнята. На днешния глобален свят не е препоръчително да се поддържа образ, далечен от действителността.
    Мисля си обаче, че причина за всичко е гневът на една кадъна. Просто лустрото се олющи. Ако е умна, може да обърне ситуацията в своя полза/ хм, правила го е и номерът мина поне два пъти досега/
     
    Top
    .
  15.     +5   +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мимка Татлъту

    Group
    Administrator
    Posts
    7,352
    Reputation
    +21,361
    Location
    Burgas

    Status
    Offline
    295043_411947822153016_1133926007_n

    Добро утро!
    Хубав ден на всички!
     
    Top
    .
735 replies since 8/12/2012, 10:56   14217 views
  Share  
.
Top
Top