МУРАТУБА ~ Тема 134

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. m1ra
        +11   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Добро утро и успешна седмица! След горещата прегръдка от Муратуба - един горещ чай и от мен
    jpg
    И за да се противодейства на студа, много страсти са се разгорели около антуража на Мурат. Не знам на кой пречи да се види истинският му, човешки лик! Досега пиарките се мъчеха да поддържат образ на светец /не, че нямаше издънки/. И хоп - намериха виновник/ци/. На второ време - арабки / първите бяха хърватките/? Деяна/ . Е, имаше едни Степфордски съпруги, дето услужливо сочеха и нас. Когато на един ПиАр са му виновни феновете - грешката е в неговия телевизор - променям пословицата, да не ме накаже СЕМ:
    На калпава ракета - Космосът И крив!
    Та последно по темата - един актьор е голям само когато има публика да го оцени. И ако не могат/както се вижда/ тетките - да излезат от кухнята. На днешния глобален свят не е препоръчително да се поддържа образ, далечен от действителността.
    Мисля си обаче, че причина за всичко е гневът на една кадъна. Просто лустрото се олющи. Ако е умна, може да обърне ситуацията в своя полза/ хм, правила го е и номерът мина поне два пъти досега/
     
    Top
    .
735 replies since 8/12/2012, 10:56   14279 views
  Share  
.
Top