МУРАТУБА ~ Тема 134

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. vanq_6119
        +10   +1   -1
     
    .

    User deleted


    Харесва ми Туба в секундните трейлъри на "20 минути" и очаквам старта на сериала с нетърпение.
    Берен Саат щеше да почива една година, но и3ненадващо 3апочна снимките на сериала "Отмъщението" - турски римейк на хитовия американски сериал. И естествено в това а3 виждам - тенденция. Беренката иска да вле3е в директен сблъсък с Туба ( въпреки, че като Хасрет, преди две години нашето момиче я отнесе в класациите).
    3а Берен ще кажа следното: гледала съм я в три роли: 3илян, Бихтер и Фатмагюл...и ра3ликата е единствено в облеклото, прическата, грима и обстановката около нея. И в трите роли тя и3играва емоции и състояния: радост, уплах, гняв, любов,омра3а, пре3рение, присмех...по един и същи начин...едно към едно.
    3а Туба: гледала съм всичките й превъплащения.3а другите няма да говоря, но, съм гледала Аси десетки пъти...Хасрет - два пъти. Аси и Хасрет са две коренно ра3лични жени, когато обичат; когато мра3ят; когато са щастливи; когато са тъжни; когато са уплашени...когато целуват.
    Та, ми се струва, че наградите, класациите и спечелените анкети пак ще са на адрес - Туба Б.
     
    Top
    .
735 replies since 8/12/2012, 10:56   14279 views
  Share  
.
Top