МУРАТУБА ~ ТЕМА 121

Asi & Demir Forever

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. didoka45
        +1   -1
     
    .
    Avatar

    Мурат Йълдъръмова

    Group
    Unlimited Bulgaria
    Posts
    2,614
    Reputation
    +7,620

    Status
    Offline
    Ей сега много съм му ядосана на Мурат.Какво като съм го видяла и ме е целунал по косата. Пак му набирам и няма да ми мине докато не види какви ги плещи.

    Тя, гледайки филмите, в които ти играеш, прави ли коментари? Дали е станала или не играта ти.
    За пръв път много хареса играта ми в Сускунлар.
    Гледахме първата серия заедно, получих много компименти, което много ми хареса.


    Олее,божке. Сега харесвала играта му в Сусувете. Ми затова и сериала има толкова Висок рейтинг. За Аси явно няма и дума,щото там толкова лошо е играл,та ние глупавите патки/извинения/ сме се залепили за екрана и не спираме да гледаме този толкова "слаб" сериал.Май Мурат пак се върна в старото си положение. На бля,бля или май никога не го е напускал. Да го видя аз,ако няма втори сезон на сериала му. Не,че го пожелавам,ама знае ли човек.

    Жена ти ревнува ли те?
    Ако ме ревнува не си го показва.
    Жена ти ревнува ли те?
    Ако ме ревнува не си го показва.


    Ето тук каза Мурат една опашата лъжа. Как пък не ревнувала.Тогава защо тя вися като прани гащи в Антакия,докато снимаше АСИ с ТУБА.

    А ти?
    Аз ревнувам. Не не от работата, която върши, а от други мъже.
    Ревността, колкото във всеки друг я има, толкова и в мен е това качество.


    Тук искам да го успокоя. Няма защо да ревнува.Няма кой да се залети за тази"неземна" красавица. А пък и за пари няма да се навие никой,щото да си с б,язък ти и за всичките облаги.

    Edited by didoka45 - 30/5/2012, 13:07
     
    Top
    .
735 replies since 20/5/2012, 17:35   14598 views
  Share  
.
Top